Teatro kūdikiams virusas iškeliauja į pasaulį

Įvykiai Paskaitos tėvams su vaikais iki dvejų metų

Teatras kūdikiams

Teatrui namie nereikia ypatingų priemonių

Sakyti, kad džiaugiuosi, būtų maža. Esu tiesiog pakylėta! Per metus išsukau tokį smagumyną – į Teatrą kūdikiams renkasi mamos, tėčiai ir net auklės! Šypsosi, linksi, kartu dainuoja, ratuoja, pirštuoja. Ir gal net ne tiek svarbu ką išmoksta, bet su kokiu jausmu išeina. Nors ir išmoksta nemažai. Jau  baigiantis ciklui imu gridėti – mums patinka „Varna Veronė”, o mūsiškis užmiega su „Timpt timpt”, o aš savąjį visu kviečiu su daina, kaip jūs, Kristina, mus į ratelį kviečiat. Ir man tai taip brangu – kad tėvai turi ką pasiūlyti savo neretai išrankiems mažyliams, kad jie turi iš ko rinktis, kad jie gali įsiklausyti į tai, kas mažyliui miela, kas jį džiugina ir to džiaugsmo prisipildo ir tėvų kasdienybė. O ko daugiau tiems augantiems pipirams reikia?

Ir galėčiau sau toliau Vilniuje šviesti ir miegoti sau ant laurų – bet ne! – noriu eiti tolyn, noriu pasiekti dar daugiau šeimų – Lietuvoje ir pasaulyje. Nes Šilkaus pupą kūriau tam, kad dalinčiausi. Aišku, smagu ir būti direktore sau – pasiskirti darbo valandas, paisvėlinti pradžios laiką, nes taip smagu ramiau ryte išsiruošti, sugalvoti, kada nori atostogauti ir, aišku, uždirbti pinigų – ne laukiant, kol nukris koks projektėlis, o pačiai tuos projektus kuriant ir realizuojant. Bet dalintis man – didžiausia prasmė ir nėra didesnio džiaugsmo nei tas, kai girdi dėkingumo žodžius iš mamų, tėčių (tie tai mažakalbiai, tiesą sakant :)), kai pavyksta įkvėpti, nuraminti ir padrąsinti.

Todėl visas šeimas Lietuvoje ir pasaulyje kviečiu į Teatro kūdikiams ciklą internetu (gyvai). Man – tai didelis iššūkis, junkitės, įveikime jį kartu! Visa detali informacija apie ciklo temas, reigstraciją ir kainas skaitykite čia.

Jūsų – Šilkaus Kristina