Mamos atsiliepia apie Teatrą kūdikiams

Atsiliepimai

 

Teatras kūdikiams Vilniuje – informacija ir registracija.

Teatro kūdikiams užsiėmimus sugalvojau, nes jaučiau didelį norą dalintis ir didelį poreikį iš mažų vaikų mamų ir tėčių.

Pasitvirtinti, kad tai, ką darau, reikalinga ir turi prasmę, padeda lankiusių mamų atsiliepimai.

 

Mama Jurgita:

 

Užsiėmimai tapo visiška savaitės rutina ir laukiamu įvykiu. Medžiaga puikiai susikirstyta temomis. Nuostabiausia tai, kad man, mamai, nemokančiai beveik jokių dainelių ar pirštukų žaidimų, užsiėmimai tapo puikiausiu gyvu mokymusi, ne kažkokiu specialiu. Tikrai neprisiverčiu „pagooglinti” ir pasimokinti. Susitikimuose viskas organiška, net nesimokindamas išmoksti, matai iš karto kas vaikui ir tau labiausiai patinka. O Kristina pateikia daugybę medžiagos, tad rinktis tikrai yra iš ko. Tai ne tik mokymasis, tai susitikimas su kitom mamom, socializacija vaikui, nuotykis vien todėl, kad išeini iš namų. Primygtinai rekomenduoju!

 

Mama Agnė:

„Šilkaus pupos” užsiėmimai – tai jaukus mamų ir mažylių ratelis, kuriame sukasi patirtys, žaidimai, teatras, patarimai. Žaisminga, energinga ir įkvepianti Kristina nė vieno nepalieka abejingo!

 

Mama Monika:

Tai tikrai įkvepiantys užsiėmimai! Mūsų dukrai nuo pat gimimo labai patinka dainavimas. Kartais atrodo, kad pradainuoju daugiau laiko, nei kalbu. Būdama mėnesio – dviejų ji jau turėjo dainas, kurias išgirdusi visuomet šypsodavosi. Man atrodė, kad dainuoju vis tą patį per tą patį … Galvojau, jog atsiradus laisvesnio laiko, išmoksiu daugiau dainų. Ir… Jo vis neatsirado. 🙂 Šilkaus pupos užsiėmimuose supratau, kad nereikia kažko ypatingo mokytis – užtenka ,,paimti” kad ir vieną eilėraščio posmą, pritaikyti dviejų natų melodiją, keletą pirštų judesių ir štai tau naujas žaidimas – dainelė. Taip pat išmokau naujų, pirštų žaidimų, dainų, kurias dainuojame ne tik mes su vyru, bet ir seneliai. Taigi, užsiėmimai įkvepia kurti ir savo kasdienybę padaryti kūrybišką, įdomią, džiugią.

 

Mama Urtė:

Kada jau galėsime lankyti „Šilkaus pupą” laukiau nuo pat Ūlos gimimo. Norėjau, kad pati sėdėtų, tad stuktelėjus pusmečiui iškart ir užsiregistravau. Lūkesčiai buvo ne tik patenkinti, bet ir viršyti! Man labai imponavo, kad šie užsiėmimai yra skirti tėvams, kad išmoktų naujų būdų būti su vaiku. Tikiu, kad daugiausiai tokie mažyliai išmoksta būtent iš mamų ir tėčių, o ne iš pamokėlių. Džiugiausia, kad jaučiu, jog užsiėmimai išlaisvino mano pačios kūrybines galias: gavau daug medžiagos su kuria improvizuoju ir taip turtinu mudviejų su Ūla dienas. O kiek dar visko liko ateičiai atsiųstoje medžiagoje – tikrai užteks metų metams!

 

Mama Jūratė:

Teatras kūdikiams – šilta atmosfera, dalyvavimo paskaitoje aktyvumo laisvė, jei „ne ta diena” tiesiog galima pabūti stebėtoju. Puikus būdas pasisemti patirties, naujų idėjų, kaip bendrauti, kaip sudominti, kaip suprasti ,kai kuriuos savo kūdikio veiksmus ar elgesį.

 

Mama Odeta:

Ačiū už Jūsų energiją, patirtį, jaukumą, šypseną, šilumą, žinias! Ir turbūt labiausiai, už padrąsinimą, kad teik bendraujant su vaiku, tiek darant pasakėlių atributiką, personažas gali būti ir su nukirpta koja, netobulas ar net nepanašus į realybėje esantį 🙂 Labai labai labai rekomenduojam su dukriuku Jūsų užsiėmimus tiek realiam, tiek virtualiam pasauly!

 

Mama Alina:

Labai džiaugiuosi atradus Teatrą kūdikiams, nors iš tiesų tai užsiėmimai skirti mamoms ir tėčiams, tam, kad ugdyti jų kūrybiškumą bendraujant su vaiku. Labai patiko šilta, jauki atmosfera, kurią sukurdavo Kristina. Dėmesį parodydavo kiekvienam vaikui, o ypač tiems, kurie jausdavosi ne itin drąsiai. Na, o drąsuoliams ten laikas tikrai neprailgsta, nardant tarp žaislų ir kitų dalyvių. O smagiausia tai, kad pasibaigus kiekvienam užsiėmimui, visa vaizdinė ir kita medžiaga atsiunčiama. Labai patogu, nes žiūrėti ir mokytis galima dabar arba vėliau, kaip kam patogu. Bet mes mokomės dabar, ir naudojam visose gyvenimiškose situacijose: valgant, važiuojant automobiliu, svečiuose ir t.t. Džiaugiuosi galimybe susipažinti su Kristina, o užsiėmimams einant į pabaigą, tiesą sakant norėjau, kad jie niekada nesibaigtų 😊

 

Neringa, Elzės mama:

Nors maniau, kad mano 7mėn kūdikis per mažas tokio pobūdžio užsiėmimams, bet ji gana anksti pradėjo stebėti, ką rodo ir daro Kristina. Mums abiems labai patiko! Naudinga informacija teorijoje, smagios idėjos praskaidrinti kasdienybę, ypač tokiems kaip aš, kurie neturi per daug fantazijos 🙂 Labai norėčiau lankyti tokius užsiėmimus neterminuotai!

 

Mama Dovilė:

Dovilė ir Kristijonas

Teatras kūdikiams, tai ne tik mokymas užimti vaiką, bet ir būti su juo aplinkoje, kuri nepanaši į kitą kasdienę erdvę, kas prikausto vaiko dėmesį, skatina ir pačią jaustis gyvybingesnę, aktyvesnę, net laimingesnę toje žaidimų rutinoje. Vis tik kai užaugame, prarandame dalelę vaikiškumo, kuris toks svarbus augantiems mūsų kūdikiams, jie juk nori, kad kalbėtume jų kalba, kuo suprantamiau jiems… Tad šie šaunios mokytojos Kristinos užsiėmimai yra puiki išeitis išlįsti iš komforto zonos ir duoti peno tiek sau,tiek savo augančiai smalsiai atžalai. Didelis ačiū už patarimus, įgūdžius ir didelę meilę vaikams – buvo puiki patirtis!

 

Mama Violeta:

Paskaitėlės praturtino laisvailaikį su vaikučiu. Keliaujant automobiliu dainos neleidžia nuobodžiauti, o išmokti pirštukų žaidimai visada pralinksmina mažiuką.

 

Mama Ineta:

Užsiėmimai buvo labai įdomūs ir naudingi, „gėriau” informaciją, o grįžusi konspektavausi. Gaila, kad taip trumpai, norėčiau dar daugiau! Labai rekomenduoju!

 

Danieliaus mama Svetlana:

Teatrą kūdikiams pasirinkau, norėdama įnešti daugiau kūrybiškumo į kasdienį bendravimą su mažyliu. Tad praėjus aštuonioms žaismingoms bei dainingoms paskaitėlėms, jaučiuosi papildžiusi savo kasdienį repertuarą naujomis dainelėmis, žaidimais bei pasakomis. Be to, puikiai praleidau laiką ir paįvairinau jau šiek tiek nusistovėjusią rutiną. Ačiū Kristinai už kūrybingai ir žaismingai praleistą laiką.

 

Mama Ivona:

Ivona ir Pijus

Tikras teatras ir gerų emocijų užtaisas visai dienai. Labai patiko pasakos-vaidinimai, kažkas nerealaus! Iš daugybės dainelių, pirštukų žaidimų bei eilėraštukų atsirinkome savo favoritus be kurių neįsivaizduojame nei dienos. Ačiū už kūrybinį įkvėpimą!

 

Mama Monika:

Labai įdomūs užsiėmimai, sužinojau ir pamačiau dar neišbandytų ir nematytų žaidimų, užsiėmimų su vaiku. Smagu, kad aplinka draugiška vaikams, gali laisvai judėti, žaisti. Ačiū už gerai ir naudingai praleista laiką;)

 

Mama Živilė:

Labai įdomūs ir įkvepiantys užsiėmimai! Galvojau, kad einu mokytis žaidimukų, o gavau daug daugiau 🙂 Kristina savo pavyzdžiu įkvepia ieškoti įvairiausių bendravimo su vaiku būdų. Tai ką gauname užsiėmimuose galima pritaikyti ne tik tiesiog žaidimui, tačiau ir įvairiems dienos ritualams ir „reikalams” (rengimuisi, maudymuisi, valgymui, miegui ir t.t.). Tai praturtina bendravimą mūsų šeimoje, atrandame įdomių veiklų, o ir į tas pačias mokomės pažvelgti kitaip. Ačiū Jums!

 

Mama Marija:

Marija ir Motiejus

Puiki proga praleisti laiką su vaiku ne namuose, ir tuo pačiu išmokti dainelių bei žaidimų, kuriais smagu savarankiškai bendrauti su vaiku. Išmokta medžiaga labai pasiteisino kelionėje – sūnus daug ilgiau ir komfortiškiau išsėdėdavo mašinoje, o man buvo aišku kuo jį užimti.
Kursų metu taip pat gavau naudingos informacijos apie vaikų raidą, bei buvimą/ užsiėmimą su jais.

 

Mama Laima:

Kūrybingos pamokos tėvams, kai dėl nuovargio pritrūksta fantazijos. O šie užsiėmimai padeda surasti kitą vaiko kalbą į jo širdį ir vaikai mato linksmus tėvus!

 

Agnė, Jono (1 m.) mama

Teatro kūdikiams užsiėmimuose įdomiausia buvo pirštukų žaidimai; patiko stebėti žaidžiančius ir bendraujančius vaikus, išgirsti Kristinos asmeninę patirtį apie prasmingą buvimą su vaikais.

 

Rūta ir Tautvydas:

Rūta ir Tautvydas

Geras mixas tarp teorijos ir praktikos. Suteikė impulsą pažvelgti į bendravimą su sūnum kūrybiškiau. Išmokus eilėraštukų, dainelių visada turiu priemonių kaip sudominti, nuraminti, suteikti džiaugsmo.
Ir nežinau kodėl, bet šitie užsiėmimai man suteikė daugiau pasitikėjimo savimi – kvailioti ir daryti iš savęs teatrą 🙂 nes turiu reiklų žūrovą su abonementiniu bilietu 🙂 Ačiū!

Vincento mama Elena:

 

Labai ačiū už puikiai praleistą laiką ir išlaisvintą kūrybiškumą. Šiandien gausu kursų/užsiėmimų/seminarų, kuriuose mokoma, kaip užauginti tobulą žmogų, todėl džiaugiuosi, kad atėjome į Šilkaus pupą, kur mokote kaip auginti žmogų kūrybiškai, mėgaujantis procesu, o ne tik orientuojantis į rezultatą. Dar negirdėti pirštukų žaidimai, kitaip skambanti daina ar pasaka, su kuria užaugai, papasakota visiškai kitaip, ir visa tai papuošta aktorės žavesiu ir mamos patirtimi. Tai, kad po kiekvieno susitikimo atsiunčiate video medžiagą, leidžia susitikimo metu atsipalaiduoti ir mėgautis, juk nereikia stengtis visko atsiminti, namuose bus galima peržiūrėti ne kartą. Nors kursai pasibaigė, turim tiek medžiagos, kad dar ilgai nebus nuobodu nei kasdien, nei kelionėse, nei aplankius ožiukui. Labai patogu ir tai, kad į praleistus susitikimus galima ateiti su kita grupe. Sėkmės kūrybiniame kelyje!

 

Mama Karolina:

Mes su dukryte dažnai būdavome tos, kurios šiek tiek vėluodavo, bet patekdavome į jaukią ir malonią aplinką. Šiltas ir paprastas Kristinos bendravimas ir jokių smerkiančių mamų žvilgsnių buvo tai, į ką mes patekdavom ir kas džiugino. Ačiū už naujus kūrybinius sprendimus, įdomias mintis, už atrastus ar primintus žaidimus su vaikais ir laiko leidimo būdus – kai ką jau išbandėm ir naudojam, kai ką būtinai išmėginsim vėliau – idėjų tikrai pasisėmėm 🙂

 

Herkaus ir Jonės mama Ineta:

Jonė ir Herkus kuria

Jonė ir Herkus kuria

Mūsų namuose auga 3 metų mergaitė, o užsiėmimus lankė 1 metų berniukas. Kadangi iš užsiėmimų parsinešdavau spausdintus tekstus, o el.paštu dar gaudavau ir vaizdinę medžiagą (gausybę pirštukų žaidimų ir eilėraštukų, skaičiuočių, skanduočių, mįslių ir pasakų), buvo lengviau įsiminti ir drąsiau kartoti namuose, o taip pat galėjau panaudoti abiems vaikams lavinti.
Buvau lankiusi įvairių mokyklėlių, seminarų, užsiėmimų mažyliams, todėl ieškojau kažko naujo, o kartu lengvai pritaikomo. Mano vaikams patinka ir prieš miegą, ir kelionėse, ir prie pietų stalo klausytis, o jau dabar ir kartoti Kristinos pristatytas veiklas.
Nuo pirmo susitikimo (kuris man kėlė truputį jaudulio – juk tai televizijoje matoma Aktorė, viešas asmuo) buvo jauku, šilta, paprasta, lengva bendrauti. Nors ir tikrai pasidalindavom savo patirtimis, užsiėmimas nei kartą neperaugo į „mamyčių pasikalbėjimų valandėlę” – labai tuo džiaugiuosi, nes mėgstu gauti informaciją, o ne vien pasakojimus.
Žodžiu, rekomenduoju pamatyti ir išgirsti, kaip paprasta padėti augti Laisvei, Kūrybai ir Džiaugsmui kiekvieno mūsų namuose.

 

Giedrė Kleck:

Puiki proga prasiblaškyti, paįvairinti rutiną, sužinoti ką nors naudingo ir išmokti ką nors smagaus. Čia Kristina labai įkvepianti, neaiškina, kaip „turi būti”, galima atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis puikia atmosfera. Be to, tai puiki socializacija vaikučiams – kol mes mokomės, jie žaidžia tame pačiame kambaryje.
Kursų metu buvau įkvėpta kūrybiškiau pažvelgti į kasdienes „užduotėles”, įdomiau bendrauti su savo vaiku, iš plataus žaidimų pasirinkimo išsirinkome keletą mums labiausiai tikusių ir sėkmingai juos pritaikėme savo kasdienoje. Liūdėjau, kai kursai baigėsi.

 

Nojaus Pranciškaus mama Ingrida:

Noriu padėkoti už nuoširdų profesionalės ir kartu patyrusios mamos dalinimąsi ir įkvėpimą kitoms mamoms – kartais nereikia jokių ypatingų teorijų, o tik išlaisvinti savo kūrybiškumą ir įgauti pasitikėjimo, net pasitvirtinimo tuo, ką darai.
Man labai buvo naudinga prisiminti, kiek visko aplink namuose galima kasdien po ranka rasti ir tai išdidžiai „traktuoti” vaiko ugdymusi. Nors kai augini jau ketvirtą, suvoki, kad svarbiausia vidinis mamoms užtikrintumas, ramybė, begalinė meilė vaikui duoda viską. Užsiėmimai duoda jėgų ugdytis savyje besalyginę meilę, nuolankumą, net gailestingumą.
Ačiū labai, buvo jauku, gera, ramu ir labai naudinga.

 

Gytės mama Inga:

„Šilkaus pupa” man ir vaikams dovanojo aštuonias žaismingesnes, dainingesnes ir linksmesnes savaites. Dideliu atradimu tapo Kristinos patarimai ir pamokymai žaidinimus su teatro elementais pasitelkti konfliktinėse situacijose ar tais momentais, kai niekas nebegelbsti. Esu dėkinga už gausų repertuarą, kuriam išdainuoti, išžaisti aštuonių savaičių buvo maža, todėl gražaus darbelio namuose turėsime dar ne vieną savaitę. Nustebino Kristinos požiūrio paprastumas: dideli dalykai, didelis teatras, dideli įspūdžiai slypi mažuose dalykuose: riešutukuose, skalbinių segtukuose, balionuose ir pan.

Mama Jurga ir Motiejus:

Šilkaus pupa

Motiejus ir Jurga

Labai džiaugiuosi, kad užtikau Kristinos vedamus užsiėmimus „Teatras kūdikiams”. Į kiekvieną užsiėmimą eidavau ne tik dėl naudingų patarimų, bet ir dėl to, kad ten buvo gera ne tik man, bet ir mano mažyliui.
Po užsiėmimų esu kupina idėjų ir noro dar įdomiau leisti laiką su vaiku, žinau kaip paįvairinti kasdieninius vaiko ritualus ir nepergyvenu, kai mano vaikas kažko nenori daryti.
Labiausiai patiko, kad užsiėmimų medžiaga atsirado iš savos patirties, savo atradimų ir nepasisekimų.
Pritariu, kad Kristinos šypsena atveria širdis. Nuoširdžiai linkiu sėkmės visur ir visada.

 

Mama Lina ir Oskaras:

Visiškai netikėtai aptikau informaciją apie organizuojamus užsiėmimus tėveliams kartu su vaikučiais „Teatras kūdikiams”. Ir pradėję juos lankyti su kiekvienu užsiėmimu vis labiau ir labiau jais džiaugėmės. Sužinojau daug naudingos informacijos, kaip net paprastomis, kartais atrodytų net ganėtinai buitinėmis priemonėmis, galima susikurti įdomią laisvalaikio pramogą. Juk tiek nedaug reikia, kad įvairi veikla su vaikučiu taptų naudinga, lavinanti ir prasminga. Šie užsiėmimai mums įkvėpė daugeliui naujų patyrimų ir atradimų 🙂 Sėkmės Jums, Kristina!

 

Mama Giedrė:

„Atsiliepimai apie pamokėles tik geriausi. Viskas buvo tobula. Išmokau naujų pirštų žaidimukų, naujų dainelių, kurios praskaidrina mano mažiuko dieną. Taip pat priminėt mamos dainuotas, vaikystėje girdėtas, bet pamirštas daineles. Dėkui!”

Mama Rima:

Šilkaus pupa

Rasuolė ir Rima

Kas man užsiėmimuose labiausiai patiko, tai būtent tai, kad jie skirti mamoms, o ne vaikams! Tai mamos pasiima tai, kas joms ir jų vaikams tinka. Jau vien 40 pirštukų žaidimų svaigina ir daug naujų, kurių aš nemokėjau ir nežinojau, gerokai praplėtėm savo repertuarą. Puikių primintų vaikiškų liaudiškų dainelių ir kartu visiškai naujų nuostabių dainelių-žaidimų. Nors mokymus jau baigėm, bet vis dar turim ką mokytis ir mokytis su vaikais. Man tai buvo džiaugsmas, o pradedančioms mamoms tai tikras lobis!

 

Mama Giedrė:

Manau, kad po Kristinos seminarų tapau žaismingesnė ir labiau atsipalaidavusi mama 🙂 Nuo konkrečių eilėraščių ir žaidimų, gyvenimiškų situacijų aptarimo iki idėjų, kaip kurti fantazijos neslopinančią aplinką namuose – seminaruose yra visko. Ir jie puikiai organizuoti.

Mūsų vyresnioji dukra, kuriai ketveri, visada buvo lakios vaizduotės, pasakas ir dainas mėgstantis vaikas, o po seminarų turime dar didesnį bendrų pasižaidimų bagažą. Jie labai praverčia keliaujant, laukiant gydytojo, juos susidomėjusi stebi jaunesnioji sesė, kuriai dar tik pusmetis. Kristinos organizuojami susitikimai atrodo vertingi ir todėl, kad šiais daiktizmo, būrelių ir grafikų laikais skatina drąsiai nerti į laisvą buvimą kartu (ir atskirai) be instrukcijų ir naujų pirkinių.

Mama Ieva:

Įkvėpkime tėvus įkvėpti vaikus. Taip apibūdinčiau Kristinos vedamus mokymus. Ačiū, Kristina, už galimybę giliau pažvelgti į kūrybiškumą kasdienybėje, sukurti stebuklus iš paprastų dalykų: pirštukų ar Lego kaladėlių. Taip pat ačiū už priminimą, kad ne mokyklėlės, o mes, mamos auginame laisvą ir kūrybingą žmogų. Svarbu nepaskęsti kasdienybėje, o su meile ir polėkiu žvelgti į savo vaiką, būti ir augti kartu su juo.

 

Mama Živilė:

Užsiėmimai mane padrąsino prisiminti vaikišką polėkį ir dūkti kartu su vaiku, išradingai užimti jį tuomet, kai reikia pakentėti (pvz., rengiantis) ar nuobodžiai palaukti. Mumyse miega linksmas ir laisvas vaikas, reikia tik jį pažadinti ir pakviesti žaidimams. Užsiėmimų metu gavau daug idėjų dainelėms, žaidimams, jie bus aktualūs ne tik dabar, iki 2 metų, bet ir dar kelis metus tikrai. Ir, galiausiai, užsiėmimai tiesiog puikiai nuteikia. Visą dieną po to skrajoju, dainuoju mintyse.
Ačiū jums.

Registruokitės į Teatro kūdikiams Vilniuje užsiėmimus.

Registruokitės į Teatro kūdikiams internetu gyvai (live) užsiėmimus.