Teatras kūdikiams

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai

Registruokis ČIA, jei nori pirmas įsigyti bilietus į pavasario sesijos ciklą 2022 m. kovo mėnesį.

Žiemą užsiėmimai „Šilkaus pupoje“ neorganizuojami, bet ciklo kūrėja Kristina kuria knygas, tinklalaides vaikams ir dar daug kitokių projektų – apie viską skaityk jos asmeniniame puslapyje – ČIA.

Trumpai:

Užsiėmimuose laukiame mamų ir tėčių su vaikais nuo 5 iki 15 mėnesių. Suaugusiesiems reikalingas Galimybių pasas.

Artimiausio naujo ciklo pradžia – pavasario sesijoje – 2022 m. kovo 7 d.

Tai aštuonių užsiėmimų ciklas. Susitiksime kartą per savaitę, pirmadieniais 10:00 val. 

Užsiėmimai vyks Mindaugo g. 44, Vilniuje. 

Užsiėmimų už ciklą kaina:

  • €110 – ankstyvoji kaina – galioja sumokant visą sumą likus savaitei iki ciklo pradžios.
  • €125 – įprasta kaina – savaitė iki ciklo.
  • prasidėjus  ciklui kaina atitinkamai mažėja, o praleistų užsiėmimų medžiaga pasiekiama individualiam mokymuisi.

Užsiėmimo trukmė – apie 50 minučių. 

Dėl pasikeitusių aplinkybių ir sveikatos apsaugos rekomendacijų praleistų užsiėmimų aplankyti su sekančiais ciklais galimybės nebus. Tačiau ciklo dalyviai neribotam laikui gauna prieigą prie ciklo medžiagos – uždaroje FB grupėje ir su išsamia bei labai patogia darbaknyge. O paskelbto karantino atveju – įprastu laiku susitiksime virtualiai, tik trumpiau.

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė.

Plačiau:

Programos kūrėja ir vedėja Kristina Savickytė:

Mano motinystės patirtis – 21 metai, darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais Tele bim bam mokyklėlėje – 11 metų,  „Šilkaus pupoje“ – dar 6 metus.

Teatro metodai ir priemonės – puikus būdas megzti ryšį su vaikais. Tam iš esmės ir skirta ši programa. Padrąsinti ir įkvėpti tėvus savo pavyzdžiu – kad kurti gali ir jie patys. O tiems, kas susiduria su repertuaro ar veiklų su vaikais namuose trūkumu – suteikti ir jų apsčiai. Aš – už intuityvų ryšį su vaiku, už tai, kad tėvai atrastų tai, kas tinka būtent jų vaikui.

Atsiliepimuose girdžiu iš mamų, lankančių užsiėmimus – ir apie praskaidrintą dieną, ir apie atrastus jų vaikams tinkančius ir patinkančius dalykus, ir apie nusiraminimą, kad kūryba yra šalia, reikia tik labiau tikėti savimi.

Užsiėmimuose mokosi tėvai, tačiau nuostabu, kad į jį jie ateina kartu su mažyliais iki 15 mėnesių, kurie ropinėja, tyrinėja, o kai aš imuosi pirštukų žaidimų, eilėraščių, dainelių ir pasakų demonstracijos – suklūsta, aktyviai reaguoja, įsitraukia.

Kiekviename užsiėmime gausu literatūrinės medžiagos pasirinkimo – 3 pirštukų žaidimai, 1 eilėraštis ar dainelė su pamosavimais, kad net nekabantis vaikutis galėtų prisijungti ir veikti, 1 ratelis ir 1 būdas suvaidinti/pasekti/išveikti pasaką namuose. Visa tai kartotis ir mokytis dar ir dar galima kartu su video ir tekstine medžiaga, kuri lieka po ciklo uždaroje FB grupėje.

Užsiėmimus veda:

Kristina Savickytė

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidų „Tėvystės įkvėpimai“ ir „Visi savi“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja bei knygų vaikams ir tėvam autorė. 

Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, bendruomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.