Dovilės Rozmanaitės – Bružienės / Dabar buvo vakar photography nuotrauka

Platesnius aprašymus, datas ir registracijos nuorodas, rasite paspaudę ant dominančių užsiėmimų pavadinimo. Jei grupėse yra vietų, galite jungtis iškart, kai sugalvojate – informaciją apie laisvas vietas galite gauti:

  • užsiregistravę pagal nuorodas prie konkretaus užsiėmimo

  • parašę el.paštu – siklauspupa@gmail.com

  • paskambinę telefonu 863746007.

 

Visas veiklų repertuaras:

 

Teatras kūdikiams –  8 kassavaitinių užsiėmimų ciklas tėvams su vaikais iki dvejų metų. Siūlome ne tik nuskaidrinti kasdieną su vaikais, išmokti pirštukų žaidimų, dainelių, pasakų, bet ir patikėti savo kūrybiškumo galia ir gauti įžvalgų bei padrąsinimo kūrybiškai veiklai su vaikais.

Naujos grupės renkamos kas du mėnesius, bet jei vietų yra, galima į grupę jungtis ir vėliau, o praleistus užsiėmimus atsigriebti su vėliau einančiu ciklu.

Vieta – Mindaugo g. 44, Vilniuje.

 

Mažylių teatras ir judesys – tęstiniai kassavatiniai užsiėmimai arba paprasčiau – būrelis – 1 – 2,5 metų vaikams su lydinčiu asmeniu (mama, tėčiu, aukle, seneliais). Laikas ne tik išmokti eilėraščių, dainelių, pasakėlių, bet ir patirti spontaniško buvimo kartu su vaikais džiaugsmą.

Galima jungtis bet kada, jei tik grupėje vietų yra.

Vieta – Mindaugo g. 44, Vilniuje.

 

Teatras kūdikiams internetu (gyvai) – 8 kassavaitinių susitikimų ciklas tėvams, ugdytojams bet kuriame Lietuvos ar pasaulio kampelyje – tereikia interneto ir kompiuterio/ planšetės /telefono.

Pradžia – spalio 10 dieną.

Vieta – jūsų namai, biuras, parkas – bet kur, kur yra internetas ir išmanus įrenginys dalyvauti virtualiame susitikime.

 

Edukaciniai užsiėmimai darželiuose, bibliotekose. Labai džiaugiuosi, kai dalelę savo kūrybiškumo galiu išvežti už savo studijos ribų.

Kvieskite telefonu 868254087, el. paštu – k.savickyte@gmail.com

 

Iki susitikimo – Šilkaus Kristina ir komanda