Dalyvių atsiliepimai.

Registracija.

 

Trumpai:

 

Naujas 8 užsiėmimų ciklas planuojamas nuo rudens. Nenorinčius laukti kviečiame tapti „Šilkaus pupos“ prenumeratoriais ir nuotoliniu būdu naudotis visa Teatro kūdikiams medžiaga (pasakų ir dainelių tekstais, video įrašais). Dėl šios galimybės susisiekite su mumis el. paštu silkauspupa@gmail.com arba telefonu +370 637 46007.

 

Teatro kūdikiams internetu užsiėmimai vyksta vieną kartą savaitėje.

 

Kaina:

 • €75 – ankstyvoji registracija

 • €88 – įprasta kaina

Vieno užsiėmimo kaina – €15.

 

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė.

 

Plačiau:

 

Programos kūrėja ir vedėja Kristina Savickytė:

Pradėjusi Teatro kūdikiams užsiėmimuose Vilniuje dalintis tuo, ką žinau ir patyriau, ėmiau girdėti vis daugiau balsų iš kitų miestų ir net šalių – prašančių kaip nors pasiekti ir juos. Štai atsakymas – Teatro kūdikiams užsiėmimai internetu gyvai (live). Labai tikiuosi ir noriu prisibelsti į kuo daugiau namų ir nuspalvinti kasdienybę dar didesniam skaičiui tėvų ir vaikų.

 

Kam rekomenduoju Teatrą kūdikiams internetu gyvai? Visiems, kurie neturi galimybės dalyvauti susitikimuose Vilniuje – tiems, kam nepatogus laikas, kas dirba, kas gyvena kituose miestuose ar šalyse. Visas kraitis, kurį išsineša mamos ir tėčiai iš Vilniaus susitikimų, pasieks ir Teatro kūdikiams internetu gyvai lankytojus.

Kai kuriais aspektais Teatras kūdikiams internetu gyvai net turi privalumų:

 • platesnės vaikų amžiaus ribos – ciklas rekomenduojamas ir didesnių mažylių tėvams – nuo besilaukiančiųjų vaikelio iki penkerių metų.

 • tinka dirbantiems tėčiams ir mamoms.

 • tinka visiems, gyvenantiems ne Vilniuje – bet kuriame Lietuvos ir pasaulio kampelyje.

Teatras kūdikiams internetu gyvai – tokio paties formato užsiėmimas, kaip ir vykstantis Vilniuje, tik prisijungus prie seminaro programos kompiuteryje, planšetėje, telefone. Jis vyksta realiu laiku, dalyviai gali dalintis patirtimi ar užduoti klausimus. Prisijungimas paprastas ir nesudėtingas.

 

Detaliau apie tai, kaip gimė Teatro kūdikiams ciklas:

Teatras gali jungti visus menus. O  supratau, kad noriu teatrą apjungti su savo motiniškais ir mokytojos patyrimais. Mano motinystės patirtis – 18 metų, darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais Tele bim bam mokyklėlėje – 10 metų, „Šilkaus pupoje” jau sukuosi ketvirtus metus.

Augindama ir mokydama vaikus, įsitikinau, kad įvairios teatrinės priemonės labai dažnai gelbsti kebliose situacijose, nuskaidrina buvimą su vaiku ir net padeda vaiko lavėjimui – smulkiosios motorikos, kalbos padargų, judesių ir koordinacijos.

Tai, kuo aš tikiu – kad geriausi vaiko mokytojai – jų tėvai, mane paskatino sukurti aštuonių susitikimų ciklą tėvams. Nuostabus dalykas, kad tai, ką tėvai išsineša iš šių užsiėmimų augina ir stiprina tėvų ryšį su vaiku – tai girdžiu iš mamų, lankiusių užsiėmimus – ir tai man pačiai be galo patinka. Aš – už intuityvų ryšį su vaiku, už tai, kad tėvai atrastų tai, kas tinka būtent jų vaikui.

 

Susitikimų tikslas – išmokyti tėvus įvairių būdų būti su vaiku. Žaidimai, eilėraščiai, teatralizuotos pasakos, logopedinės pasakėlės ir kita. O tada – jau pačių tėvų nuojauta pasakys – kada jų vaikas subrendęs vienam ar kitam būdui, o jų atžala pats parodys ar pasakys – kas jam veikia ir tinka. Kiekviename užsiėmime tėvai išmoks – 5 pirštukų žaidimus, 1 eilėraštį ar dainelę su privaidinimais, 1 ratelį ir 1 būdą suvaidinti/pasekti/išveikti pasaką namuose. Po kiekvieno užsiėmimo tėvai gauna video medžiagą visai literatūrinei medžiagai ir judesiams mokytis. Prašom – video pavyzdžių. Ir dar – Teatro kūdikiams skaičiai – kiek visko išmoksite.

Taip pat kiekviename užsiėmime kalbam kokia nors aktualia vaikų ugdymo teatrinėmis priemonėmis tema. Temoje – šiek tiek teorijos (kad labiau motyvuotų tėvus) ir daug praktinių – mano sugalvotų ar išbandytų būdų lavinti vaiką.

 

Ciklo temos:

 1. Įvadas –  kas tai yra ir koks turėtų būti ankstyvasis ugdymas teatru?

 2. Teatras kasdienybėje;

 3.  Artikuliacija;

 4. Smulkioji motorika;

 5. Vaizduotė;

 6. Mimika, emocijos;

 7. Vaikų kūrybiškumas;

 8. Teatralizuota pasaka.

Galima prisijungti ir nuo vėlesnių susitikimų o praleistus lankyti su nauju ciklu!

Kokio amžiaus vaikų tėvai laukiami? Nuo gimimo (galima net nuo nėštumo) iki penkerių metų.

 

Užsiėmimo trukmė: 50 minučių.

 

Užsiėmimai vyksta:

Kartą savaitėje

Prie jau prasidėjusių ciklų galima jungtis ir ne nuo pirmojo užsiėmimo.

SVARBU: susitikimų laikas – Lietuvos laiku.

 

Užsiėmimų kaina ir mokėjimo tvarka:

Ankstyvoji registracija – kurso kaina – €75 – galioja, jei sumokate visą sumą likus savaitei iki ciklo pradžios.

 

Įprasta kurso kaina €88. Po registracijos patvirtinimo turite sumokėti avansą – €30, likusi suma – €58 sumokama prieš tris dienas iki ciklo pradžios. Jei iki ciklo pradžios liko savaitė – turite sumokėti visą ciklo kainą.

Norintys išbandyti, kaip vyksta užsiėmimai, gali sudalyvauti viename jų už specialią €15 kainą ir apsispręsti dėl dalyvavimo likusiame cikle po jo.

Užsiregistravę, per penkias darbo dienas gausite patvirtinimo laišką, jei iki ciklo pradžios liko savaitė – patvirtinimo laišką gausite per vieną dieną.

 

Registruokitės formoje.  Vietų skaičius ribotas.

 

Užsiėmimus veda:

 

Mokomės pirštukų žaidimo

 

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja. Be „Šilkaus pupos” užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose.

 

Primename, kad su vaikučiu iki dvejų metų galite dalyvauti Teatro kūdikiams susitikimuose Vilniuje, Mindaugo g. 44. Uužsiėmimai vyks kartą savaitėje – trečiadieniais. Arba galite jungtis prie „Mažylių teatro ir judesio“ tęstinių užsiėmimų grupės.

 

Daugiau informacijos galiu suteikti el. paštu – silkauspupa@gmail.com arba telefonu – 8 637 46007.

Jau pabaigusių ciklą Vilniuje mamų atsiliepimai.

teatro-kudikiams-internetu-dalyviams-zinotina

Iki susitikimo – Kristina Savickytė