Jau pabaigusių ciklą mamų atsiliepimai.

Registracijos forma.

 

Trumpai:

 

Užsiėmimuose laukiame mamų ir tėčių su vaikais nuo trijų mėnesių iki dvejų metų.

 

2019 m.m. Teatro kūdikiams ciklų pradžios datos:

 •  sausio 30 diena

 •  balandžio 3 diena

 

Jei svarstote jungtis į vėlesnį nei artimiausią ciklą, taip pat registruokitės formoje, pažymėdami, nuo kurios datos – taip pirmieji gausite informaciją apie ankstyvosios registracijos pradžią.

 

Užsiėmimai vyksta kartą savaitėje Jūsų pasirinktu laiku Mindaugo g. 44, Vilniuje, trečiadieniais:

 • 9:00 val.

 • 11:15 val.

 • 15:00 val.

 

Užsiėmimų už ciklą kaina:

 • €95 – ankstyvoji registracija – galioja sumokant visą sumą likus savaitei iki ciklo pradžios.

 • €110 – įprasta registracija.

 

Vieno užsiėmimo kaina – €15 (jei grupėje yra laisvų vietų, įsigyjantiems visą ciklą – visada pirmenybė).

Užsiėmimo trukmė – apie 50 minučių. 

 

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė.

 

Plačiau:

Programos kūrėja ir vedėja Kristina Savickytė:

 

Teatras nuostabus tuo, kad apjungia visus menus. O aš supratau, kad noriu teatrą apjungti su savo motiniškais ir mokytojos patyrimais.

Mano motinystės patirtis – 18 metų, darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais Tele bim bam mokyklėlėje – 10 metų,  „Šilkaus pupoje“ jau pradėjau savo ketvirtuosius metus.

Augindama ir mokydama vaikus, įsitikinau, kad įvairios teatrinės priemonės labai dažnai gelbsti kebliose situacijose, nuskaidrina buvimą su vaiku ir net padeda vaiko lavėjimui – smulkiosios motorikos, kalbos padargų, judesių ir koordinacijos.

 

Tai, kuo aš tikiu – kad geriausi vaiko mokytojai – jų tėvai, mane paskatino sukurti aštuonių susitikimų ciklą tėvams, į kurį jie gali ateiti drauge su mažyliu iki dvejų metų. Didesnių vaikų tėvai gali rinktis Teatrą kūdikiams internetu gyvai, ten rekomenduoju jungtis tėvus su mažyliais iki penkerių. Nuostabus dalykas, kad tai, ką tėvai išsineša iš šių užsiėmimų augina ir stiprina tėvų ryšį su vaiku – tai girdžiu iš mamų, lankančių užsiėmimus – ir tai man pačiai be galo patinka. Aš – už intuityvų ryšį su vaiku, už tai, kad tėvai atrastų tai, kas tinka būtent jų vaikui.

 

Susitikimų tikslas – išmokyti tėvus įvairių būdų būti su vaiku. Žaidimai, eilėraščiai, teatralizuotos pasakos, logopedinės pasakėlės ir kita. O tada – jau pačių tėvų nuojauta pasakys – kada jų vaikas subrendęs vienam ar kitam būdui, o jų atžala pats parodys ar pasakys – kas jam veikia ir tinka. Kiekviename užsiėmime tėvai išmoks – 5 pirštukų žaidimus, 1 eilėraštį ar dainelę su privaidinimais, 1 ratelį ir 1 būdą suvaidinti/pasekti/išveikti pasaką namuose. Po kiekvieno užsiėmimo tėvai gauna video medžiagą visai literatūrinei medžiagai ir judesiams mokytis. Prašom – video pavyzdžių. Ir dar – Teatro kūdikiams skaičiai – kiek visko išmoksite.

 

Taip pat kiekviename užsiėmime kalbame kokia nors aktualia vaikų ugdymo teatrinėmis priemonėmis tema. Temoje – šiek tiek teorijos (kad labiau motyvuotų tėvus) ir daug praktinių – mano sugalvotų ar išbandytų būdų lavinti vaiką.

 

Ciklo temos:

 1. Įvadas –  kas tai yra ir koks turėtų būti ankstyvasis ugdymas teatru?

 2. Teatras kasdienybėje;

 3.  Artikuliacija;

 4. Smulkioji motorika;

 5. Vaizduotė;

 6. Mimika, emocijos;

 7. Vaikų kūrybiškumas;

 8. Teatralizuota pasaka.

 

Grupės paprastai renkamos kas du mėnesius bei vyksta kartą savaitėje – trečiadieniais arba ketvirtadieniais. Galima prisijungti ir vėliau (jei yra vietų grupėse), o praleistuose užsiėmimuose sudalyvauti su nauju ciklu – iškart pasibaigus ciklui.

 

Teatro kūdikiams erdvė

Teatro kūdikiams erdvė

Užsiėmimuose laukiame tėvų su vaikais nuo 3 mėnesių iki 2 metų.

Užsiėmimo trukmė – apie 50 min.
Užsiėmimus gali lankyti ir didesnių vaikų mamos bei tėčiai – be vaikų – nusiteikdami šurmuliui su mažyliais.

Užsiėmimus veda:

 

Kristina Savickytė

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja bei knygos „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“ autorė.  Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, benrduomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.

 

 

 

 

Indrė Liutkevičiūtė

Indrė Liutkevičiūtė – profesionali aktorė, dirbanti „Lėlės“ teatre bei aktyviai kurianti ir vedanti įvairius užsiėmimus vaikams, jaunimui, tėvams su vaikais – kūrybines dirbtuves vaikams lėlių gamybos, šešėlių teatro, svajonių dirbtuvių tematikomis, kūrybines popietes, kurių metu sprendžia dideles ir mažas šeimynines problemas per žaidimą , juoką, buvimą kartu. Buvimas beveik metinuko Emilio mama atnešė Indrei dar didesnį norą suprasti vaiką ir tuo dalintis su tėvais.

 

 


Užsiėmimų kaina:

Išankstinė registracijakurso kaina €95 – galioja, jei sumokate visą sumą likus savaitei iki ciklo pradžios.

 

Įprasta registracijakurso kaina €110 – patvirtinama sumokėjus avansą €50, Likusią sumą – €60 – reikia sumokėti pradedant lankyti 8 užsiėmimų ciklą. Jei registruojatės likus savaitei iki ciklo pradžios, reikia sumokėti iškart visą sumą.

Praleistus užsiėmimus yra galimybė lankyti su kitu ciklu, jų medžiagos video, tekstus, atmintines ir idėjas pasakoms gausite po užsiėmimo, nesvarbu – ar buvote užsiėmime ar ne.

 

Registruokitės formoje.  Vietų skaičius labai ribotas lankytojų ir mokytojų patogumui.

 

Jei netinka „Teatro kūdikiams“ užsiėmimų laikas galite svarstyti jungtis prie „Mažylių teatro ir judesio“ užsiėmimų.

Jei gyvenate ne Vilniuje ar atvažiuoti į užsiėmimus nėra patogu, galite jungtis prie „Teatro kūdikiams internetu“.

 

Daugiau informacijos galime suteikti el. paštu – silkauspupa@gmail.com arba telefonu – 8 637 46007.

Pradedančius lankyti kviečiame susipažinti su užsiėmimų metu galiojančiomis taisyklėmis – teatras-kudikiams-taisykles

Iki susitikimo!

 

Pasidalinkite mūsų įrašuShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn