Teatras kūdikiams

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai

BILIETAI ČIA

Jei dar svarstai ir nenori praleisti naujo mėnesio abonemento, registruokis čia ir gausi žinią, ačiū!

Trumpai:

Užsiėmimuose laukiame mamų ir tėčių su vaikais nuo 5 iki 12 mėnesių.

Susitiksime kartą per savaitę, trečiadieniais 12 val.

Užsiėmimai vyks teatro studijoje „6 pojūčiai”, Antakalnio g. 4A, Vilniuje. 

Mėnesio abonemento kaina:

Vienkartiniai bilietai įmanomi tik jei grupėje yra vietų, jo kaina – €18, jie parduodami tik į jau prasidėjusio mėnesio užsiėmimus – po pirmojo mėnesio užsiėmimo.

Užsiėmimo trukmė – apie 50 minučių. Praleisti užsiėmimai dėl kurso specifikos nekompensuojami, lankantys bent du mėnesius, gauna dovanų nuotolinių pamokų kursą su išsamia pirštukų žaidimų, pasakų, kūrybiškumo auginimo programa.

Plačiau:

Programos kūrėja ir vedėja Kristina Savickytė:

Mano motinystės patirtis – 23 metai, darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais Tele bim bam mokyklėlėje – 11 metų,  „Šilkaus pupoje” – dar 8 metus.

Teatro metodai ir priemonės – puikus būdas megzti ryšį su vaikais. Tam iš esmės ir skirta ši programa. Padrąsinti ir įkvėpti tėvus savo pavyzdžiu – kad kurti gali ir jie patys. O tiems, kas susiduria su repertuaro ar veiklų su vaikais namuose trūkumu – suteikti ir jų apsčiai. Aš – už intuityvų ryšį su vaiku, už tai, kad tėvai atrastų tai, kas tinka būtent jų vaikui.

Atsiliepimuose girdžiu iš mamų, lankančių užsiėmimus – ir apie praskaidrintą dieną, ir apie atrastus jų vaikams tinkančius ir patinkančius dalykus, ir apie nusiraminimą, kad kūryba yra šalia, reikia tik labiau tikėti savimi.

Užsiėmimuose aktyviai veikia vaikai ir mokosi jų tėvai – tiek iš veiklų kartu, tiek iš diskusijų, pasidalinimų įžvalgomis apie ankstyvąjį ugdymą, kūrybiškumą.

Užsiėmimus veda:

Kristina Savickytė

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, radijo laidų autorė ir vedėja, „Šilkaus pupos” įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams” programos sumanytoja ir vedėja bei knygų vaikams ir tėvam autorė. 

Be „Šilkaus pupos” užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, bendruomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.