Jau pabaigusių ciklą mamų atsiliepimai.

Registracijos forma.

 

Trumpai:

 

Naujas 8 užsiėmimų ciklas – nuo vasario 5 ir 7 dienos.

 

Paskutinis sezono ciklas – nuo balandžio 9 ir 11 dienos (galite iš anksto registruotis ir šiam ciklui, nurodydami tai komentaruose).

 

Užsiėmimai vyksta kartą savaitėje –  pirmadieniais 11:15 ir trečiadieniais 10:00 ir 11:15 Mindaugo g. 44, Vilniuje.

 

Užsiėmimų už vasario – kovo ciklą kaina:

  • €95 iki sausio 29 dienos

  • €110 nuo sausio 30 dienos.

Ankstyvoji registracija į balandžio – gegužės ciklą vyks nuo kovo 19 iki balandžio 3 dienos (jei registruojatės anksčiau, pirmieji gausite informaciją apie galimybę rezervuotis vietą susimokant už ciklą ankstyvąją kainą).

 

Vieno užsiėmimo kaina – €15 (jei grupėje yra laisvų vietų, įsigyjantiems visą ciklą – visada pirmenybė).

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė – Damanskienė.

 

Plačiau:

 

Teatras nuostabus tuo, kad apjungia visus menus. O supratau, kad noriu teatrą apjungti su savo motiniškais ir mokytojos patyrimais.

Mano motinystės patirtis – 17 metų, darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais Tele bim bam mokyklėlėje – 10 metų.

Augindama ir mokydama vaikus, įsitikinau, kad įvairios teatrinės priemonės labai dažnai gelbsti kebliose situacijose, nuskaidrina buvimą su vaiku ir net padeda vaiko lavėjimui – smulkiosios motorikos, kalbos padargų, judesių ir koordinacijos.

 

Tai, kuo aš tikiu – kad geriausi vaiko mokytojai – jų tėvai, mane paskatino sukurti aštuonių susitikimų ciklą tėvams, į kurį jie gali ateiti drauge su mažyliu iki dvejų metų. Didesnių vaikų tėvai gali rinktis Teatrą kūdikiams internetu gyvai, ten rekomenduoju jungtis tėvus su mažyliais iki penkerių. Nuostabus dalykas, kad tai, ką tėvai išsineša iš šių užsiėmimų augina ir stiprina tėvų ryšį su vaiku – tai girdžiu iš mamų, lankančių užsiėmimus – ir tai man pačiai be galo patinka. Aš – už intuityvų ryšį su vaiku, už tai, kad tėvai atrastų tai, kas tinka būtent jų vaikui.

 

Susitikimų tikslas – išmokyti tėvus įvairių būdų būti su vaiku. Žaidimai, eilėraščiai, teatralizuotos pasakos, logopedinės pasakėlės ir kita. O tada – jau pačių tėvų nuojauta pasakys – kada jų vaikas subrendęs vienam ar kitam būdui, o jų atžala pats parodys ar pasakys – kas jam veikia ir tinka. Kiekviename užsiėmime tėvai išmoks – 5 pirštukų žaidimus, 1 eilėraštį ar dainelę su privaidinimais, 1 ratelį ir 1 būdą suvaidinti/pasekti/išveikti pasaką namuose. Po kiekvieno užsiėmimo tėvai gauna video medžiagą visai literatūrinei medžiagai ir judesiams mokytis. Prašom – video pavyzdžių. Ir dar – Teatro kūdikiams skaičiai – kiek visko išmoksite.

 

Taip pat kiekviename užsiėmime kalbam kokia nors aktualia vaikų ugdymo teatrinėmis priemonėmis tema. Temoje – šiek tiek teorijos (kad labiau motyvuotų tėvus) ir daug praktinių – mano sugalvotų ar išbandytų būdų lavinti vaiką.

 

Ciklo temos:

  1. Įvadas –  kas tai yra ir koks turėtų būti ankstyvasis ugdymas teatru?

  2. Teatras kasdienybėje;

  3.  Artikuliacija;

  4. Smulkioji motorika;

  5. Vaizduotė;

  6. Mimika, emocijos;

  7. Vaikų kūrybiškumas;

  8. Teatralizuota pasaka.

 

Grupės paprastai renkamos kas du mėnesiusį bei vyksta kartą savaitėje – pirmadieniais arba trečiadieniais. Galima prisijungti ir vėliau (jei yra vietų grupėse), o praleistuose užsiėmimuose sudalyvauti su nauju ciklu – iškart pasibaigus šiam ciklui.

 

Teatro kūdikiams erdvė

Teatro kūdikiams erdvė

Užsiėmimuose laukiu tėvų su vaikais nuo 3 mėnesių iki 2 metų.

Pradžios laikas – 10:00 arba 11:15, užsiėmimo trukmė – apie 1 val.
Užsiėmimus gali lankyti ir didesnių vaikų mamos bei tėčiai – be vaikų – nusiteikdami šurmuliui su mažyliais.

Užsiėmimus veda:

 

Mokomės pirštukų žaidimo

 

Kristina Savickytė – Damanskienė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja. Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose.

 

Užsiėmimų kaina:

Išankstinė registracijakurso kaina €95 – galioja, jei sumokate visą sumą likus savaitei iki ciklo pradžios.

 

Įprasta registracijakurso kaina €110 – patvirtinama sumokėjus avansą €50, Likusią sumą – €60 – reikia sumokėti pradedant lankyti 8 užsiėmimų ciklą. Jei registruojatės likus savaitei iki ciklo pradžios, reikia sumokėti iškart visą sumą.

Praleistus užsiėmimus yra galimybė lankyti su kitu ciklu, jų medžiagos video, tekstus, atmintines ir idėjas pasakoms gausite po užsiėmimo, nesvarbu – ar buvote užsiėmime ar ne.

 

Registruokitės formoje.  Vietų skaičius labai ribotas Jūsų ir mano patogumui.

 

Jei netinka „Teatro kūdikiams“ užsiėmimų laikas galite svarstyti jungtis prie „Veikia mažyliai“ arba „Mažylių teatro“ užsiėmimų.

Jei gyvenate ne Vilniuje ar atvažiuoti į užsiėmimus nėra patogu, galite jungtis prie „Teatro kūdikiams internetu“.

 

Daugiau informacijos galiu suteikti el. paštu – silkauspupa@gmail.com arba telefonu – 8 682 54087.

Pradedančius lankyti kviečiu susipažinti su užsiėmimų metu galiojančiomis taisyklėmis – teatras-kudikiams-taisykles

Iki susitikimo – Kristina Savickytė – Damanskienė

 

Pasidalinkite mūsų įrašuShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn