Teatro kūdikiams klubas

Mažyliams įdomu, ką daro mamos

Registracija.

 

Trumpai:

 

Naujos grupės renkamos nuo vasario mėnesio. 

 

Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Mindaugo g. 44:

  • pirmadieniais 10:00 val. ir trečiadieniais 16:00 val.- su mažyliais nuo 1-erių iki 2,5 metų.

  • trečiadieniais 15:00 val. – mažyliams nuo 6 mėnesių iki vienerių metų.

 

Tai tęstiniai užsiėmimai – galite juos lankyti mėnesį, o galite – iki sezono pabaigos gegužį.

 

Visa užsiėmimų metu naudojama medžiaga – dainelės, pasakos, rateliai, pirštukų žaidimai, žaidinimai – nedubliuoja Teatro kūdikiams medžiagos.

 

4 kartų abonemento kaina – €45.

Vieno užsiėmimo kaina – €13 (jei grupėje yra laisvų vietų, įsigyjantiems 4 kartų abonemetą – visada pirmenybė).

Prisijungti galite ir ne nuo pirmojo mėnesio užsiėmimo, jei grupėje yra vietų (tokiu atveju, nemokėsite už tuos užsiėmimus, kurie jau buvo)

 

Plačiau:

 

Pastebėjau, kad Teatro kūdikiams – 8 užsiėmimų ciklo lankytojai – mamos, tėčiai, auklės, mažyliai – prisiriša prie manęs, prie kitų dalyvių, prie užsiėmimų vietos ir mielai susitiktų net ir baigę ciklą, kuris paprastai trunka du mėnesius.

 

Todėl nuo šio sezono pradedu naujus  užsiėmimus „Veikia MAŽYLIAI – teatras ir judesys“, kurie skirti vaikams nuo 6 mėnesių (geriausia, nuo tada, kai jau sėdi) iki 2,5 metų su lydinčiuoju asmeniu. Užsiėmimus galite lankyti ir jei nesatę lankę Teatro kūdikiams.

Veikia MAŽYLIAI – teatras ir judesys užsiėmimai vyksta kartą savaitėje –

pirmadieniais:

10:00 – vaikams nuo vienerių metų (vaikščiojimo pradžios) iki 2,5 metų.

 

trečiadieniais:

15:oo – vaikams nuo 6 mėnesių iki vaikščiojimo pradžios (maždaug vienerių metų).

16:oo – vaikams nuo vienerių metų (vaikščiojimo pradžios) iki 2,5 metų.

Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Mindaugo g. 44.

 

Užsiėmimo trukmė – 50 minučių, jų sudaro dvi 25 minučių dalys – teatras (vesiu aš – Kristina Savickytė – Damanskienė) ir pajudėjimai (ves Aistė Kriukelytė).

 

Teatro dalyje pratęsiu ir išplėsiu tai, ką darome Teatro kūdikiams užsiėmimų metu su vaikais – ten nebebus teorinės dalies, o viską – pirštukų žaidimus, pasakėles, daineles, eilėraščius išveiksime kartu. Kiekvieną mėnesį imsimės naujos medžiagos ir turėsime galimybę kartu išmokti, išsibandyti – neskubant ir iš lėto. Lavinsime mamų ir tėčių vaizduotę, gebėjimą stiprinti ryšį su vaikų per bendrą kūrybą.

 

Pajudėjimų dalyje – sėdėsim, gulėsim, roposim, bėgiosim ir visaip kitaip judėsim. Judės ir mamos/tėčiai, ir vaikai. Atrasim džiaugsmą judėti, geriau pažinsim savo mažylį, bendra veikla suartins ir sustiprins ryšį su vaiku. Užsiėmimų medžiaga parengta remiantis kūno ir judesio terapijos studijų metu įgytomis žiniomis apie kūdikių judesių vystymąsi, ilgamete šiuolaikinio šokio patirtimi bei pilateso užsiėmimų išmintimi apie sveiką judesį.

 

SVARBU: Lydintysis asmuo – turi nusiteikti veikti kartu – viską, ką siūlys mokytojos – dainuoti, judėti, šokti, veikti pasakose ir kt. Mažylis jungsis, jei matys, kad tas, su kuriuo jis atėjo, yra aktyvus.

 

Užsiėmimų mokytojos:

 

Mokomės pirštukų žaidimo

 

Kristina Savickytė – Damanskienė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja. Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose.

 

 

Aistė Kriukelytė – trijų vaikų mama, šiuolaikinio šokio, pilateso ir integruotos kūno ir judesio terapijos specialistė. Aistė baigė Integruotos kūno ir judesio terapijos studijas (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, UK). Šoka šiuolaikinį šokį ir jį kuria, veda šokio pamokas, pilateso treniruotes, patyriminės anatomijos bei kūdikių judesių vystymosi patyriminius užsiėmimus. Dirba tiek su grupėmis, tiek individualiai.

 

Užsiėmimai vyks Mindaugo g. 44 (įėjimas iš Punsko gatvės) – šiltose ir jaukiose šokių studijos „Penktas elementas“ patalpose.

 

4 užsiėmimų abonemento kaina – €45, praleidus užsiėmimus – kitą mėnesį taikomos nuolaidos. Detaliau skaitykite Veikia mažyliai mokėjimo tvarka. Prisijungti galite ir ne nuo pirmojo mėnesio užsiėmimo, jei grupėje yra vietų (tokiu atveju, nemokėsite už tuos užsiėmimus, kurie jau buvo).

 

Vieno užsiėmimo kaina €13 (vienkartiniai apsilankymai įmanomi tik jei grupėje yra vietų).

 

Kitos nuolaidos:

Dvyniams –  50% antram abonementui (reikalingi du suaugę žmonės).

Studentams tėvams – 10%

 

Registruokitės, pildydami formą.

 

Jei netinka „Teatro kūdikiams“ užsiėmimų laikas galite svarstyti jungtis prie „Teatro kūdikiams“ arba „Mažylių teatro“ užsiėmimų.

 

Iki greito pasimatymo –

Šilkaus Kristina

Pasidalinkite mūsų įrašuShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn