Visi Šilkaus pupos ankstyvojo teatro užsiėmimai vienoje vietoje

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai Įvykiai Paskaitos tėvams su vaikais iki dvejų metų

Ankstyvasis teatras

Kad būtų paprasčiau išsirinkti – trumpai apie tai, kokius ankstyvojo ugdymo teatru užsiėmimus galite rinktis Šilkaus pupos repertuare.

 

„Teatras kūdikiams” – 8 užsiėmimų ciklas mamoms ir tėčiams su mažyliais nup trijų mėnesių iki dvejų metų.

Juose mokomės ne tik įvairių pirštukų žaidimų, dainelių, eilėraščių, ratelių, pasakų, bet ir kūrybiško požiūrio į supančią aplinką, į kasdien tėvams kylančius iššūkius. Labai smagu, kad tėvai ne tik pabūna drauge su panašius daykus išgyvenančiais tėvais, kol jų vaikučiai tyrinėja aplinką ir mokosi būti su kitais vaikais, bet ir atsiplaiduoja, patiki savo kūrybiškumu, kuriuo dažnas abejoja, mokosi spontaniškumo, matyti ir girdėti savo vaikus ir auginti juose tai, kame jie stiprūs. Kodėl verta rinktis „Teatrą kūdikiams” – pasakoja tie, kurie jau išbandė.

„Teatro kūdikiams” užsiėmimai vyksta:

pirmadieniais 11:15 val.,

trečiadieniais 10:00 val. ir 11:15 val.,

juos vedu aš – Kristina Savickytė – Damanskienė.

Jei nebespėjate į vasario ciklą – nuo vasario 5 ir 7 dienos, galite registruotis paskutiniam sezono ciklui nuo balandžio mėnesio!

 

„Veikia mažyliai – teatras ir judesys” – tai ankstyvojo ugdymo užsiėmimai kartą savaitėje, kuriuos galima lankyti visą sezoną. Juose laukiame vaikučių nuo 6 mėnesių iki 2,5 metų. Tai dviejų dalių – teatro ir judesio užsiėmimai, kuriuose paskui mamas, tėčius ar aukles kviečiame įsitraukti ir mažylius. Teatro dalyje sekame pasakas, žaidiname, dainuojame – kiekvienoje veikloje mokomės kurti stebuklą, sudominti, priversti suklusti. Kiekvieną mėnesį stengiamės kartoti vis naują medžiagą, kad lankančios mamos ir tėčiai geriau įsimintų ir išmoktų tai, ką darome. Judesio dalyje – ne tik šokame kartu su vaikais, bet patys mokomės iš jų – šliaužti, ropoti, grįžti į savo kūną. Tai ne tik pajudėjimai, bet ir savęs ir savo vaiko pažinimas per judesį. Gal jus pakvies ir pirmieji atsiliepimai apie „Veikia mažyliai” užsiėmimus.

„Veikia mažyliai – teatras ir judesys” užsiėmimai vyksta:

trečiadieniais 15:00 val. – su mažyliais iki nuo 6 mėnesių iki vienerių metų,

pirmadienį 10:00 val ir trečiadienį 16:00 val. – su mažyliais nuo vienerių iki dvejų su puse metų. Juos veda Aistė Kriukelytė ir Kristina Savickytė – Damanskienė.

Į užsiėmimus galima jungtis bet kada – jei tik yra vietų grupėje, mielai jus priimsime. Dėl galimybių teiraukitės silkauspupa@gmail.com.

 

„Mažylių teatras” – ankstyvojo ugdymo teatru užsiėmimai kartą savaitėje, juose taip pat galite lankytis iki pat gegužės. Užsiėmimai skirti mažyliams nuo 6 mėnesių iki 2,5 metų kartu su juos lydinčiu asmeniu. Teatras ir jo priemonės – puikus būdas kitaip pamatyti tai, ką žinome ir patiriame bei tai, kuo užsiimame su vaikais. Kaip dar gali pasekti pasaką, sudainuoti dainelę, pakviesti vaiką krutinti pirštelius, judėti, mokytis žodelių, melodijų, veiksmų sekos. Įvairios teatrinės gudrybės padeda tada, kai reikia užmegzti ryšį su vaiku. Nenori rengtis? Sėdėti automobilio kėdutėje? Ilgu laukti prie gydytojo kabineto? Tada ir gelbsti visa tai, ką veiksime kartu ir ko išmoksite užsiėmimų metu.

„Mažylių teatras” vyks:

antradieniais 15:00 val. – su mažyliais nuo 6 mėnesių iki vienerių metų,

16:00 val. – su mažyliais nuo vienerių iki dvejų su puse metų,

juos vesiu aš – Kristina Savickytė – Damanskienė.

Į užsiėmimus galima jungtis bet kada – jei tik yra vietų grupėje, mielai jus priimsime. Dėl galimybių teiraukitės silkauspupa@gmail.com.

 

„Teatras kūdikiams internetu gyvai” – 8 nuotolinių susitikimų ciklas ikimokylinukų tėvams, kuriame galite dalyvauti labai patogiai – tiesiog ten, kur esate – namuose, darbe (per pietų pertrauką), kaime, sodyboje – bet kuriame Lietuvos ar pasaulio kampelyje, kuriame turite internetą ir priemonę stebėti webinar’o transliaciją – kompiuterį, planšetę, mobilųjį telefoną. Jie vyksta gyvai – vadinasi, galite užduoti man klausimus, jei jie kyla, o viską aš pasakoju ir rodau realiu laiku. Užsiėmimų medžiaga – tai jau trečius metus sukamo „Teatro kūdikiams” medžiaga, kuri, anot atsiliepimų, taip pat puikiai pateikiama ir panaudojama ir nuotoliniu formatu. Apie tai pasakoja jau dalyvavusios mamos ir tėčiai savo atsiliepimuose.

„Teatras kūdikiams internetu gyvai” vyks nuo kovo 6 – osios dienos:

antradieniais 13:00 ir 18:30 val.

Juos vedu aš – Kristina Savickytė – Damanskienė.

Kitas ciklas – planuojamas tik 2018 m. rudenį.

Na, o visiems, kurie turi didesnių vaikų, o gal gyvena ne Vilniuje ir atvykti į užsiėmimus negali, tačiau norėtų pasisemti iš manęs žinių bei patirties, taip pat turiu pasiūlymą – galite pasikviesti mane į savo vaikų darželį, arba bendruomenę, biblioteką, mokyklą. 

 

Jūsų – Šilkaus Kristina 🙂