Teatras kūdikiams internetu – dalyvių atsiliepimai

Atsiliepimai

Teatras kūdikiams internetu

Ema ir Kristupas

Registracija ir informacija apie Teatro kūdikiams internetu gyvai (live) užsiėmimus.

Registracija ir informacija apie Teatro kūdikiams Vilniuje užsiėmimus.

Teatras kūdikiams internetu – mano pasiūlymas visoms šeimoms, kurioms lankyti užsiėmimus Vilniuje sudėtinga. Labai daug atsakymų turėjau rasti pati sau, kol išdrįsau startuoti, bet jau išbandžiusių WEB susitikimus dalyvių atsiliepimai nuteikė labai gerai ir man pačiai buvo itin netikėti todėl tikrai kartosiu ir ne kartą.

Rūta Di:

Užsiėmimai labai įtraukiantys, informatyvūs, linksmi. Didžiulė pirštukų žaidimų įvairovė, daug naudingos informacijos, pagrįstos moksliniais tyrimais ir asmeninėmis tėvų patirtimis. Tikrai nesigailiu dalyvavusi šiuose užsiėmimuose ir tikrai norėčiau kada nors sudalyvauti ir gyvuose susitikimuose su Kristina.

Mama Agnė:

Teatro užsiėmimai buvo tikrai įdomūs ir naudingi. Tiek dainelių, tiek pirštukų žaidimai labai gražūs, vaizdingi, lengvai įsimenami ir mano sūneliui labai patinka. Naudojame juos kasdien! Dėl laiko stokos pasirinkome live, o ne gyvus teatro užsiėmimus ir esam labai patenkinti, nenuvylė nei garsas nei vaizdas, užsiėmimų metu galima klausti, bendrauti tarpusavyje – labai patogu ir modernu! Rekomenduoju- vaikui ir jums šie žaidimai ne tik linksmas bet ir naudingas laiko praleidimo būdas!

Dalia Babkova:

Tai puiki medžiaga! Ir teorine, ir praktine puse.

Justina:

Noriu nuoširdžiai Jums padėkoti už tas, nors ir trumpas, tačiau nuostabias akimirkas kartu! Jūsų užsidegimas ir tikėjimas tuo, ką darote – didžiausias motyvacijos šaltinis. Visų užsiėmimų metu jūs tryškote energija ir spinduliavote ją mums visiems „už ekrano”. Ačiū už tą energiją ir tikiuosi, jog „užkrėsite” ja kaskart vis daugiau žmonių. Didelio Jums pasisekimo skleidžiant savo  gerąją patirtį visai Lietuvai!

Mama Lina:

Buvau skeptiška užsiėmimams internetu – atrodė, kad jie nepakeis gyvo bendravimo. Supratau, kaip tai patogu, kai kūdikis miega ar užsiima su tėčiu, o aš galiu atrasti naujus būdus sudominti sūnų. Išklausiusi kursą, ėmiau labiau pasitikėti savimi, diena su vaiku tapo spalvingesnė. Ačiū, Kristina.

Mama Ema ir sūnus Kristupas:

Iš šių 8 užsiėmimų internetu išsinešu ne tik gerą emociją, kurią kiekvieną kartą perduoda Šilkaus pupos Kristina, bet ir apčiuomiamą – storą papkutę medžiagos. Smagu tai, kad viską kas pasakojama užsiėmime ne gana to, kad sukonspektuota, atsiųsta, bet dar ir pateikiama vaizdinė medžiaga mokymuisi. Matau, kaip labiausiai džiaugiasi mano mažylis, girdėdamas ir matydamas vis naujus pirštukų žaidimus. O mano širdis džiaugiasi, kad girdėdamas išmoktus žaidimus, daineles į tai prisijungia ir tėtis. Teatre kūdikiams pasakojama rodos elementari informacija, žaidimai, kurie tarsi namuose po ranka, bet tik Kristinos išradingumo dėka jie atrandami, ačiū Jums už tai.

Mama Eglė:

Ačiū, puikus ciklas. Webinarus klausyti siūlau tiems, kas tikrai negali lankyti užsiėmimo, o užsienyje gyvenantiems tai tikrai SUPER galimybė.

Mama Toma:

Teatro kūdikiams užsiėmimai priminė, kad genialumas – paprastume. Nors ieškojau suflerio, ką veikti su vaiku, nes dažnai pritrūkdavau minčių, iš šių užsiėmimų gavau daug daugiau! Visų pirma padrąsinimą ir įkvėpimą tiesiog improvizuoti ir kūrybiškiau pažvelgti į įvairias kasdienes, dažnai derybų su vaiku reikalaujančias situacijas. Kristinos pasidalijimas asmenine patirtimi patvirtino, kad visos mamos retkarčiais susiduria su tais pačiais sunkumais, tik nuo mūsų pačių požiūrio ir lankstumo priklauso, kaip su jais susitvarkysime ir kaip kursime ryšį su vaiku. Namie atradome daug naujų, visą šeimą įtraukiančių veiklų ilgiems žiemos vakarams. Ugdome kūrybiškumą visa šeima 🙂 Ačiū už jaukumą ir šilumą, jausmas, lyg susitikimai būtų vykę gyvai. Rekomenduočiau visiems, trūkstantiems idėjų kaip kokybiškai praleisti laiką su vaikais.

Mama Rosita:

Mano sūnui labai patiko pirštukų žaidimai ir dainelės – jos dabar lydi mus kasdien, todėl labai džiaugiuosi, kad lankėme.