Tėčių šeštadieniai su mažyliais

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai

Bilietai čia.

Trumpai:

2024 m. Tėčių šeštadieniai vyks:

  • kovo 23 d.,
  • balandžio 13 d.
  • gegužės 11 d.

MINDAUGO G. 44, Vilniuje, šiltose ir jaukiose šokių studijos patalpose.

Užsiėmimuose laukiame tėčių su vaikais nuo 9 mėnesių iki 2 metų.

Užsiėmimo kaina – €20.

Įsigytas bilietas į užsiėmimą yra toks pats kaip bilietas į teatrą ar kino teatrą – jei į užsiėmimą negalite atvykti ne dėl organizatorių kaltės, bilietas ir pinigai už jį negrąžinami.

Užsiėmimo trukmė :

45 min. aktyvaus užsiėmimo, 30 min. – laisvo bendravimo.

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė.

Plačiau:

Šeštadienis – diena, kai dažnas dirbantis tėtis leidžia namie, o mama – džiaugiasi mažylio ir tėčio bendravimu bei laisvesnėmis rankomis. Tai diena, kai mieste gali sutikti ne vieną tėtį, stumiantį vežimėlį, einantį į koncertą ar spektaklį su vaiku.

Atvėsus orams, kai nebe taip smagu džiaugtis lauko malonumais, kviečiame mažylius ir tėčius ateiti į „Tėčių šeštadienius su mažyliais“ Šilkaus pupoje. Norime priminti tėčiams, kokie jie svarbūs, suteikti jų buvimui su vaikais daugiau spalvų, kviesti kartu dainuoti, judėti ir žaisti bei sukurti erdvę pasisemti patirties ne tik iš mūsų, bet ir vieniems iš kitų.

Autorinė Šilkaus pupos įkūrėjos, aktorės Kristinos Savickytės programa, sukurta specialiai tėčiams, mokys, įkvėps ir drąsins tėčius ne tik daugiau laiko leisti su vaiku, bet ir praturtins jų repertuarą pasakomis, jų sekimo ir veikimo būdais, pirštukų žaidimais, dainelėmis, fizinių veiklų idėjomis, skatins labiau pasitikėti savo kūrybiškumu ir jėgomis.

Aktyvus užsiėmimas, vadovaujamas mokytojos, vyks apie 45 minutes, dar pusvalandis numatytas pasidalinimams ir pašnekesiams su arbata – tiek tėčių patirčių pasidalinimui, tiek aktualių klausimų aptarimui su mokytoja.

Užsiėmimus veda:

Kristina Savickytė

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo” laidos „Tėvystės įkvėpimai” kūrėja, „Šilkaus pupos” įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams” programos sumanytoja ir vedėja bei knygos „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte” autorė.  Be „Šilkaus pupos” užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, bendruomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.