Registracija

 

Trumpai:

 

Užsiėmimuose laukiame tėčių su vaikais nuo 6 mėnesių iki 3 metų (galima ateiti ir su dviem vaikais).

 

2019 m. užsiėmimų datos:

  • vasario 2 d. 10:30 – 12:00 val.

  • vasario 9 d. 10:30 – 12:00 val.

  • kovo 2 d. 10:30 – 12:00 val.

  • kovo 9 d. 10:30 – 12:00 val.

 

Vieta –  Mindaugo g. 44, Vilniuje

 

Užsiėmimų kaina:

 

4 kartų abonemento ankstyvoji kaina (iki sausio 22 dienos) –  €60,

4 kartų abonemento įprasta kaina (nuo sausio 23 dienos) – €70.

 

Galima įsigyti ir vienkartinius apsilankymus (jei grupėje yra laisvų vietų, įsigyjantiems visą ciklą – visada pirmenybė) – €20.

 

Priemoka už antrąjį vaiką – €5 už vieną užsiėmimą.

Užsiėmimo trukmė –

1 valanda aktyvaus užsiėmimo, 0,5 valandos – laisvo bendravimo su arbata.

 

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė Ir Indrė Liutkevičiūtė.

 

Plačiau:

 

Šeštadienis – diena, kai dažnas dirbantis tėtis leidžia namie, o mama – džiaugiasi mažylio ir tėčio bendravimu bei laisvesnėmis rankomis.

Šeštadienis – diena, kai mieste gali sutikti ne vieną tėtį, stumiantį vežimėlį, einantį į koncertą ar spektaklį su vaiku.

Atšalus orams, kai šaltis, vėjas ir žvarba neleidžia džiaugtis lauko malonumais, kviečiame mažylius ir tėčius ateiti į „Tėčių šeštadienius su mažyliais“ Šilkaus pupoje. Norime priminti tėčiams, kokie jie svarbūs, suteikti jų buvimui su vaikais daugiau spalvų, kviesti kartu dainuoti, judėti ir žaisti bei sukurti erdvę pasisemti patirties ne tik iš mūsų – programos mokytojų Kristinos ir Indrės – bet ir vieniems iš kitų.

 

Autorinė Šilkaus pupos įkūrėjos, aktorės Kristinos Savickytės programa, sukurta specialiai tėčiams, mokys, įkvėps ir drąsins tėčius ne tik daugiau laiko leisti su vaiku, bet ir praturtins jų repertuarą pasakomis, jų sekimo ir veikimo būdais, pirštukų žaidimais, dainelėmis, fizinių veiklų idėjomis, skatins labiau pasitikėti savo kūrybiškumu ir jėgomis.

 

Į užsiėmimus galima ateiti tiek vieną kartą, tiek ir visus keturis – taip vaikai labiau prisijaukins erdvę, mokytojus ir mieliau jungsis į siūlomas veiklas.

 

Aktyvus užsiėmimas, vadovaujamas mokytojų, vyks apie vieną valandą, dar pusvalandis numatytas pasidalinimams ir pašnekesiams su arbata – tiek tėčių patirčių pasidalinimui, tiek aktualių klausimų aptarimui su mokytojomis.

 

Užsiėmimus veda:

 

Kristina Savickytė

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja bei knygos „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“ autorė.  Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, benrduomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.

 

 

 

 

Indrė Liutkevičiūtė

Indrė Liutkevičiūtė – profesionali aktorė, dirbanti „Lėlės“ teatre bei aktyviai kurianti ir vedanti įvairius užsiėmimus vaikams, jaunimui, tėvams su vaikais – kūrybines dirbtuves vaikams lėlių gamybos, šešėlių teatro, svajonių dirbtuvių tematikomis, kūrybines popietes, kurių metu sprendžia dideles ir mažas šeimynines problemas per žaidimą , juoką, buvimą kartu. Buvimas beveik metinuko Emilio mama atnešė Indrei dar didesnį norą suprasti vaiką ir tuo dalintis su tėvais.

 

 

 

Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Mindaugo g. 44 – šiltose ir jaukiose šokių sąlės patalpose.

Teatro kūdikiams erdvė

Teatro kūdikiams erdvė

Registruokitės formoje.

 

Prieš pradedant lankyti Šilkaus pupos užsiėmimus, kviečiame susipažinti su grupinių užsiėmimo metu galiojančiomis taisyklėmis:

Grupinių Šilkaus pupos užsiėmimų taisyklės

Pasidalinkite mūsų įrašuShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn