Tėčių šeštadieniai su mažyliais

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai

Registruokis ČIA, jei nori pirmas įsigyti bilietus į pavasario sesijos ciklą 2022 m. kovo mėnesį.

Žiemą užsiėmimai „Šilkaus pupoje“ neorganizuojami, bet ciklo kūrėja Kristina kuria knygas, tinklalaides vaikams ir dar daug kitokių projektų – apie viską skaityk jos asmeniniame puslapyje – ČIA.

Trumpai:

Užsiėmimuose laukiame tėčių su vaikais nuo 12 mėnesių iki 2 metų (galima ateiti ir su dviem vaikais). Suaugusiesiems reikalingas Galimybių pasas.

Užsiėmimas vyks kas dvi savaites, pirmas – rugsėjo 11 d. Šiemet numatyti  5 susitikimai, paskutinysis – lapkričio 6 d. 

Vieta –  Mindaugo g. 44, Vilniuje.

Laikas – 10:00 val. 

Užsiėmimų kaina:

Vieno apsilankymo kaina – €25.

5 susitikimų abonemento kaina – 100€ (sutaupote 25€)

Įsigytas bilietas į užsiėmimą yra toks pats kaip bilietas į teatrą ar kino teatrą – jei į užsiėmimą negalite atvykti ne dėl organizatorių kaltės, bilietas ir pinigai už jį negrąžinami.

Užsiėmimo trukmė :

45 min. aktyvaus užsiėmimo, 30 min. – laisvo bendravimo.

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė.

Plačiau:

Šeštadienis – diena, kai dažnas dirbantis tėtis leidžia namie, o mama – džiaugiasi mažylio ir tėčio bendravimu bei laisvesnėmis rankomis. Tai diena, kai mieste gali sutikti ne vieną tėtį, stumiantį vežimėlį, einantį į koncertą ar spektaklį su vaiku.

Atvėsus orams, kai nebe taip smagu džiaugtis lauko malonumais, kviečiame mažylius ir tėčius ateiti į „Tėčių šeštadienius su mažyliais“ Šilkaus pupoje. Norime priminti tėčiams, kokie jie svarbūs, suteikti jų buvimui su vaikais daugiau spalvų, kviesti kartu dainuoti, judėti ir žaisti bei sukurti erdvę pasisemti patirties ne tik iš mūsų, bet ir vieniems iš kitų.

Autorinė Šilkaus pupos įkūrėjos, aktorės Kristinos Savickytės programa, sukurta specialiai tėčiams, mokys, įkvėps ir drąsins tėčius ne tik daugiau laiko leisti su vaiku, bet ir praturtins jų repertuarą pasakomis, jų sekimo ir veikimo būdais, pirštukų žaidimais, dainelėmis, fizinių veiklų idėjomis, skatins labiau pasitikėti savo kūrybiškumu ir jėgomis.

Į užsiėmimus galima ateiti tiek vieną kartą, tiek ir daugiau – taip vaikai labiau prisijaukins erdvę, mokytojus ir mieliau jungsis į siūlomas veiklas.

Aktyvus užsiėmimas, vadovaujamas mokytojų, vyks apie 45 minutes, dar pusvalandis numatytas pasidalinimams ir pašnekesiams su arbata – tiek tėčių patirčių pasidalinimui, tiek aktualių klausimų aptarimui su mokytoja.

Užsiėmimus veda:

Kristina Savickytė

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja bei knygos „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“ autorė.  Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, bendruomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.

Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Mindaugo g. 44 – šiltose ir jaukiose šokių salės patalpose.