Registracija

 

Trumpai:

 

Užsiėmimuose laukiame tėčių su vaikais nuo 6 mėnesių iki 3 metų (galima ateiti ir su dviem vaikais).

 

2019 m. užsiėmimų datos:

  • vasario 2 d. 10:00 – 11:30 val.

  • vasario 9 d. 10:00 – 11:30 val.

  • vasario 16 d. 10:00 – 11:30 val.

  • vasario 23 d. 10:00 – 11:30 val.

 

Vieta –  Mindaugo g. 44, Vilniuje

 

Užsiėmimų kaina:

 

4 kartų abonemento ankstyvoji kaina (iki sausio 22 dienos) –  €60,

4 kartų abonemento įprasta kaina (nuo sausio 23 dienos) – €70.

 

Galima įsigyti ir vienkartinius apsilankymus (jei grupėje yra laisvų vietų, įsigyjantiems visą ciklą – visada pirmenybė) – €20.

 

Priemoka už antrąjį vaiką – €5 už vieną užsiėmimą.

Užsiėmimo trukmė –

1 valanda aktyvaus užsiėmimo, 0,5 valandos – laisvo bendravimo su arbata.

 

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė.

 

Plačiau:

 

Šeštadienis – diena, kai dažnas dirbantis tėtis leidžia namie, o mama – džiaugiasi mažylio ir tėčio bendravimu bei laisvesnėmis rankomis.

Šeštadienis – diena, kai mieste gali sutikti ne vieną tėtį, stumiantį vežimėlį, einantį į koncertą ar spektaklį su vaiku.

Atšalus orams, kai šaltis, vėjas ir žvarba neleidžia džiaugtis lauko malonumais, kviečiame mažylius ir tėčius ateiti į „Tėčių šeštadienius su mažyliais“ Šilkaus pupoje. Norime priminti tėčiams, kokie jie svarbūs, suteikti jų buvimui su vaikais daugiau spalvų, kviesti kartu dainuoti, judėti ir žaisti bei sukurti erdvę pasisemti patirties ne tik iš mūsų – programos mokytojų Kristinos ir Aistės – bet ir vieniems iš kitų.

 

Autorinė Šilkaus pupos įkūrėjos, aktorės Kristinos Savickytės programa, sukurta specialiai tėčiams, mokys, įkvėps ir drąsins tėčius ne tik daugiau laiko leisti su vaiku, bet ir praturtins jų repertuarą pasakomis, jų sekimo ir veikimo būdais, pirštukų žaidimais, dainelėmis, fizinių veiklų idėjomis, skatins labiau pasitikėti savo kūrybiškumu ir jėgomis.

 

Į užsiėmimus galima ateiti tiek vieną kartą, tiek ir visus keturis – taip vaikai labiau prisijaukins erdvę, mokytojus ir mieliau jungsis į siūlomas veiklas.

 

Aktyvus užsiėmimas, vadovaujamas mokytojų, vyks apie vieną valandą, dar pusvalandis numatytas pasidalinimams ir pašnekesiams su arbata – tiek tėčių patirčių pasidalinimui, tiek aktualių klausimų aptarimui su mokytojomis.

 

Užsiėmimus veda:

 

Kristina Savickytė

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja bei knygos „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“ autorė.  Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, benrduomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.

 

 

 

Aistė Kriukelytė

Aistė Kriukelytė – trijų vaikų mama, šiuolaikinio šokio, pilateso ir integruotos kūno ir judesio terapijos specialistė. Aistė baigė Integruotos kūno ir judesio terapijos studijas (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, UK). Šoka šiuolaikinį šokį ir jį kuria, veda šokio pamokas, pilateso treniruotes, patyriminės anatomijos bei kūdikių judesių vystymosi patyriminius užsiėmimus. Dirba tiek su grupėmis, tiek individualiai.

 
 
 
 
 
 

Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Mindaugo g. 44 – šiltose ir jaukiose šokių sąlės patalpose.

Teatro kūdikiams erdvė

Teatro kūdikiams erdvė

Registruokitės formoje.

 

Prieš pradedant lankyti Šilkaus pupos užsiėmimus, kviečiame susipažinti su grupinių užsiėmimo metu galiojančiomis taisyklėmis:

Grupinių Šilkaus pupos užsiėmimų taisyklės

Pasidalinkite mūsų įrašuShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn