Teatras mažyliams

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai

BILIETAI ČIA

Jei dar svarstai ir nenori praleisti naujo mėnesio abonemento, registruokis čia ir gausi žinią, ačiū!

Teatras mažyliams – tai būrelis vaikui nuo 1 iki 2 metų kartu su lydinčiu asmeniu – mama, tėčiu, aukle, močiute, seneliu.

Užsiėmimai vyks Vilniuje, Antakalnio g. 4A, kartą savaitėje, TREČIADIENIAIS 10 val. Pradėsime 2023 rugsėjo 6 d.

Mėnesio abonemento kaina:

Vienkartiniai bilietai įmanomi tik jei grupėje yra vietų, jo kaina – €18 ir jie parduodami tik po įvykusio pirmojo užsiėmimo į likusius mėnesio užsiėmimus.

Užsiėmimo trukmė – 45 minutės. Vietų grupėje skaičius – ribotas.

Įsigytas bilietas į užsiėmimą yra toks pats kaip bilietas į teatrą ar kino teatrą – jei į užsiėmimą negalite atvykti ne dėl organizatorių kaltės, bilietas ir pinigai už jį negrąžinami.

Programos kūrėja Kristina Savickytė:

Kiekvieną mėnesį imsimės naujos medžiagos ir turėsime galimybę kartu išmokti, išsibandyti – neskubant ir iš lėto. Lavinsime mamų ir tėčių vaizduotę, gebėjimą stiprinti ryšį su vaikų per bendrą kūrybą.

SVARBU: Lydintysis asmuo – turi nusiteikti veikti kartu – viską, ką siūlys mokytoja Kristina – dainuoti, judėti, šokti, veikti pasakose ir kt. Mažylis jungsis, jei matys, kad tas, su kuriuo jis atėjo, yra aktyvus.

Mokomės pirštukų žaidimo

Užsiėmimus veda:

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo” laidos „Tėvystės įkvėpimai” kūrėja, „Šilkaus pupos” įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams” programos sumanytoja ir vedėja. Be „Šilkaus pupos” užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose.

Užsiėmimai vyks Antakalnio g. 4A – šiltose, erdviose ir jaukiose teatro studijos „6 pojūčiai” patalpose.

Iki greito pasimatymo –

Šilkaus Kristina