Vienintelis iki Naujųjų „Teatro kūdikiams internetu” ciklas – nuo spalio 17 dienos

Paskaitos tėvams Paskaitos tėvams su vaikais iki dvejų metų

Jurgitos Bastytės – Žilinskienės nuotrauka

Gyvenimo ritmas gena mane dideliu greičiu. Būti reikalingai – smagu, tačiau kartais susivokiu, kad menkai lieka laiko tam, kas turi man didelę prasmę ir džiugina labiau, nei įprasti darbai.

 

Teatras kūdikiams internetu – viena tokių veiklų. Mane veža mintis, kad galiu pasiekti žmones, kurie neturi galimybės atvykti į mano vedamus užsiėmimus Vilniuje. Ypatingai smagu kaskart sulaukti besiregistruojančių mamų iš kitų šalių – Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Ispanijos, Kazachstano. Žinau, kad lengvai prieinamo lietuviško turinio viešojoje erdvėje nėra tiek daug, o mes, mamos ir tėčiai – visi iš dalies panašūs kur beguventume – mums patiems nusibosta tas pats per tą patį ir norisi – šviežio vėjo, naujo įkvėpimo, kitos dainelės, nematytos, įtraukiančios veiklos savo augantiems vaikams.

 

Kodėl bėdavojuosi dėl bėgančio laiko? Nes jo trūksta! Norėčiau sukti Teatrą kūdikiams dažniau, bet nespėju! Todėl labai kviečiu griebti galimybę – jei kada svarstėte ar vis dar nepsisprendžiate – vienintelis Teatro kūdikiams internetu ciklas iki Naujųjų – nuo spalio 17 dienos.

 

Kaip jis vyksta? Labai paprastai – jums užtenka savo kompiuteryje, planšetėje, telefone prisijungti prie Webinaro programėlės – paspaudus nuorodą, kurią atsiunčiu laiške – ir viskas, jūs jau dalyvaujate! Matote mane – lektorę, matote skaidres, kartais ir filmukus, galite klausti ar komentuoti ir gauti atskaymus, nes tuo pačiu metu ir aš sėdžiu prie kompiuterio, pasakoju apie kūrybiškus būdus būti su vaiku, demonstruoju, kaip sekti pasakas, žaidinti vaiką, dalinuosi patarimais, pastebėjimais ir atradimais – ne tik iš savo vaikų auginimo ar darbinės patirties, bet ir iš nuolat lankomų paskaitų, seminarų vaikų ugdymo temomis.

 

Tad, susitikime spalio viduryje – kad padovanočiau jums įkvėpimo ir naujų įrankių buvimui ir ryšio stiprinimui su vaiku.

 

Registracija Į Teatrą kūdikiams internetu.

 

Atsiliepimai apie Teatrą kūdikiams internetu.