Paskutinis iki vasaros Teatro kūdikiams ciklas – nuo balandžio 20 dienos

Paskaitos tėvams su vaikais iki dvejų metų

Teatras kūdikiams

Užsiėmimus veda Kristina Savickytė – Damanskienė

Labai džiaugiuosi, kad Teatras kūdikiams yra tikrai tai, ko tėvams reikia – sulaukiu šiltų atsiliepimų, matau, kad mamos ir tėčiai išeina įkvėpti, padrąsinti – o tai ir yra mano tikslas – ne aklai mokyti, ką reikia daryti, o parodyti kelius, ir būdus jiems tiesti. Nori – eini mano parodytu keliu, nori – mini savo takelį.

Pastebėjau – ateinantys tėvai yra atviri, ieškantys ir imlūs informacijai, jie lanko įvairias mokyklėles kūdikiams ir vaikams ir yra reiklūs turiniui. Smagu, kad mano patirtis vaikų lavinime – tiek asmeninė, tiek darbinė – randą kelią į jų širdis. Gera žiūrėti, kaip sušyla bei prakunta iš pradžių nedrąsūs mažyliai – jiems užsiėmimuose suteikiama visiška laisvė, nes informacija subalansuota tėvams, tačiau norintys žaidina pačius vaikus – pirštukų žaidimais, eilėraščiais, dainelėmis arba visi kartu einam ratelio.

Ir nors jau ketinau po paskutiniojo skelbto ciklo ilsėtis, skambučiai, klausimai ir susidomėjimas privertė pakeisti planus.

Dabar jau tikrai – PASKUTINIS IKI VASAROS – Teatro kūdikiams užsiėmimų ciklas – prasidės balandžio 20 dieną ir vyks trečiadienio rytais.

Vieta – Mindaugo g. 44, šiltose ir jaukiose studijos „Penktas elementas” patalpose.

Jūsų valia rinktis ateiti 9:30 ir 10:45. Užsiėmimų struktūra, temos ir registracija.

Iki greito pasimatymo!

Kristina