Paskutiniai Teatro kūdikiams – Vilniuje ir internetu užsiėmimai prieš vasaros atostogas

Įvykiai Paskaitos tėvams Paskaitos tėvams su vaikais iki dvejų metų

 

Užsiėmimas su vaikais

Statom namą kuo didžiausią.

Būsiu atvira – aš jau noriu atostogų. Šiandien, paskutinį kartą susitikusi su Teatro kūdikiams trečiadienių lankytojomis, taip ir pasakiau. Ir labai stipriai svarsčiau, ar atsiliepti visiems besibeldžiantiems „norim dalyvauti Teatre kūdikiams, jei tik bus”, „prašau, ar tikrai jau iki vasaros nėra galimybės jungtis?”

Gal vėluojantis pavasaris, kai atrodo, kad vasara dar labai toli, o gal tiesiog sunku atsakyti, kai norinčių yra daug, sugundė išbandyti Teatrą kūdikiams šiek tiek kitaip – greičiau, kad nereiktų ilgai vasaroti su užsiėmimais ir man, ir visiems, norintiems dar pasikrauti kūrybinio įkvėpimo. Susitikimai vyks dukart per savaitę, o visas ciklas užtruks mėnesį. Pradedam gegužės 22 dieną ir baigiam birželio 14 d.

Šio sezono naujiena – Teatras kūdikiams internetu – man pačiai jokia naujiena – gegužės 10 dieną pradėsiu sukti trečiajį ratelį ir jau pamiršau nejaukumą sėdėti ir pasakoti kompiuteriui, nes sulaukiu labai daug palaikančių atsiliepimų –  džiaugiuosi, kad kitus miestus ir net šalis galiu pasiekti paprasčiau nei keliadama dešimtis, o gal ir šimtus kilometrų.

Štai tada jau uždarysiu antrųjų mokslo metų sezoną – su dideliu džiaugsmu, kad pasėjau kūrybos sėklą ne vienoje šeimoje, kad laisčiau nedrąsius daigelius ir dalinau ne tik savo patirtį, bet ir ramybę – „viską jūs galite, tik reikia šiek tiek tikėjimo savimi”. Ties antrųjų metų pabaiga pagaliau pasiekiau tą tobuląjį rezultatą, apie kurį svajojau dar prieš pradėdama ciklą ir todėl esu labai laiminga.