Paskaita apie vaikų kūrybiškumą sulaukė atsiliepimų

Atsiliepimai

To, ką akcentuoja iš paskaitos išėjusios lankytojos, aš kartais pati būnu nepastebėjusi. Todėl visada džiaugiuosi, kai gaunu grįžtamąjį ryšį. Paskaita paie vaikų kūrybiškumą tinka ir didesnių vaikų mamoms, bet, kaip sakoma, anksti kėlęs – nesigailėsi. Todėl dažniausiai ir renkasi mažylių mamos, kurioms tikrai viskas dar prieš akis.

Vaikų kūrybiškumas

Ieva ir Saulė

Mama Ieva:

„Beveik kasdien pasirodo straipsnių apie vaikų kūrybiškumo ugdymo svarbą arba būdus ką reikėtų daryt ar kaip tik nedaryt, kad vaikas augtų laisvas kurti. Sunku atsirinkti vertingą informaciją, o Kristinos vedamoje paskaitoje visi akcentai taip tiksliai sudėlioti. Kaip sukurti tinkamą erdvę vaiko kūrybai, eksperimentams, tokią erdvę, kuri būtų nuolat prieinama. O gal pasiūlykim vaikams kuo daugiau skirtingų būdų, priemonių, technikų kurti ar bent prisiliesti prie proceso ir tapsime debesų piemenimis, stiklo dailininkais, akmenėlių pasakos kūrėjais. Daug naudingų įžvalgų ir patirties, juk svarbiausia pastebėti ir puoselėti”.

 

Mama Milda:

„Paskaita man labai patiko. Sužinojau daug naujo ir įtvirtinau tai, ką žinojau intuityviai. Patarimai, kaip bendrauti ir žaisti su savo vaikais, kad puoselėtume jų kūrybiškumą, atrodė paprasti ir genialūs. Lektorė mielai atsakinėjo į klausimus ir bendravo dalindama savo nemenką patirtį”.

Mama Julija:

„Paskaitoje buvo labai jauku, gera klausytis sklandžios, aiškios Kristinos kalbos. Turinys struktūruotas, pateikiama daug pavyzdžių iš asmeninės patirties. Iškeliami ir diskusiniai klausimai, įdomu išgirsti ir kitų nuomonę, pasidalinti savąja. Rekomenduoju bet kokio amžiaus vaikus auginantiems, nes kūrybiškumo ugdymas svarbus visą žmogaus gyvenimą!”

Mama Svetlana:

„Man paskaita tiko ir patiko. Kai kas buvo, ką žinojau, bet pamiršau, daug kas buvo nauja. Atradau daug naujų, regis, visiškai paprastų užsiėmimų, kuriuos dabar naudojame kelionėse bei namuose. Reikėjo mums tokios paskaitos jau nuo metų. Ačiū už mintis bei idėjas”.

Ačiū, mielosios, visada Jūsų – Šilkaus Kristina