Teatras mažyliams

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai

Registruokis ČIA, jei nori pirmas įsigyti bilietus į pavasario sesijos ciklą 2022 m. kovo mėnesį.

Žiemą užsiėmimai „Šilkaus pupoje“ neorganizuojami, bet ciklo kūrėja Kristina kuria knygas, tinklalaides vaikams ir dar daug kitokių projektų – apie viską skaityk jos asmeniniame puslapyje – ČIA.

Trumpai:

Mažylių teatras ir judesys – tai būrelis vaikui nuo 1 iki 2 metų kartu su lydinčiu asmeniu – mama, tėčiu, aukle, močiute, seneliu.

Užsiėmimai vyks Vilniuje, Mindaugo g. 44, kartą savaitėje, trečiadienias 10 val.

Užsiėmimo trukmė – 50 minučių.

Visa užsiėmimų metu naudojama medžiaga – dainelės, pasakos, rateliai, pirštukų žaidimai, žaidinimai – nedubliuoja Teatro kūdikiams medžiagos.

4 kartų abonemento kaina – €50.

Vieno užsiėmimo kaina – €15 (jei grupėje yra laisvų vietų, įsigyjantiems mėnesio abonementą – visada pirmenybė). Vietų grupėje skaičius – ribotas.

Įsigytas bilietas į užsiėmimą yra toks pats kaip bilietas į teatrą ar kino teatrą – jei į užsiėmimą negalite atvykti ne dėl organizatorių kaltės, bilietas ir pinigai už jį negrąžinami.

Prisijungti galite ir ne nuo pirmojo mėnesio užsiėmimo, jei grupėje yra vietų (tokiu atveju, nemokėsite už tuos užsiėmimus, kurie jau buvo)

Plačiau:

Programos kūrėja Kristina Savickytė:

Užsiėmimą sudaro dvi dalys – pasakų teatras (vesiu aš – Kristina Savickytė) ir judesio teatras (ves Aistė Kriukelytė).

Pasakų teatro dalyje pratęsiu ir išplėsiu tai, ką darome Teatro kūdikiams užsiėmimų metu su vaikais – ten nebebus teorinės dalies, o viską – pirštukų žaidimus, pasakėles, daineles, eilėraščius išveiksime kartu. Kiekvieną mėnesį imsimės naujos medžiagos ir turėsime galimybę kartu išmokti, išsibandyti – neskubant ir iš lėto. Lavinsime mamų ir tėčių vaizduotę, gebėjimą stiprinti ryšį su vaikų per bendrą kūrybą.

Judesio teatro dalyje – sėdėsim, gulėsim, roposim, bėgiosim ir visaip kitaip judėsim. Judės ir mamos/tėčiai, ir vaikai. Atrasim džiaugsmą judėti, geriau pažinsim savo mažylį, bendra veikla suartins ir sustiprins ryšį su vaiku. Užsiėmimų medžiaga parengta remiantis kūno ir judesio terapijos studijų metu įgytomis žiniomis apie kūdikių judesių vystymąsi, ilgamete šiuolaikinio šokio patirtimi bei pilateso užsiėmimų išmintimi apie sveiką judesį.

SVARBU: Lydintysis asmuo – turi nusiteikti veikti kartu – viską, ką siūlys mokytojos – dainuoti, judėti, šokti, veikti pasakose ir kt. Mažylis jungsis, jei matys, kad tas, su kuriuo jis atėjo, yra aktyvus.

Užsiėmimų mokytojos:

Mokomės pirštukų žaidimo

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo“ laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, „Šilkaus pupos“ įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams“ programos sumanytoja ir vedėja. Be „Šilkaus pupos“ užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose.

Aistė Kriukelytė – trijų vaikų mama, šiuolaikinio šokio, pilateso ir integruotos kūno ir judesio terapijos specialistė. Aistė baigė Integruotos kūno ir judesio terapijos studijas (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, UK). Šoka šiuolaikinį šokį ir jį kuria, veda šokio pamokas, pilateso treniruotes, patyriminės anatomijos bei kūdikių judesių vystymosi patyriminius užsiėmimus. Dirba tiek su grupėmis, tiek individualiai.

Užsiėmimai vyks Mindaugo g. 44 (įėjimas iš Punsko gatvės) – šiltose, erdviose ir jaukiose Hulos šokių studijos patalpose.

Rugsėjo abonementas spauskite ČIA

Vienkartinis bilietas spauskite ČIA

Iki greito pasimatymo –

Šilkaus Kristina