Dalintis gera

Apie

Esu Kristina. Kai manęs klausia, kuo dirbu, sakau – aktore ar renginių vedėja, nors visų pirma esu mama.

Atėjo metas, kai noriu dalintis – tuo, ką sukaupiau augindama savus vaikus ir dirbdama ankstyvojo ugdymo mokyklėlėje.

Tikiu, kad geriausi vaikų mokytojai yra jų tėvai. Šilkaus pupa – mano dukros sukurtas žodis, pupa tikriausiai iš milijoną kartų dainuotos „Aaaa pupa”, nes bemiegėmis naktimis po viso repertuaro jėgų užtekdavo tik jai. O šilkas – kaip švelnumo sinonimas.

Šilkaus pupa tebūnie būdas švelniai būti su vaiku – ne tada, kai jam pamokėlės mokyklėlėje, o tada, kai jis geriausios nuotaikos, pamiegojęs savo ritmu, pasiruošęs žaisti, kai aplinkui nėra nepažįstamų mamų ar tėčių ir vaikų. Tada, kai šalia jo – mylimiausia mama ar tėtis.

Kviečiu ateiti į Pasakų kūrimo dirbtuves ar paskaitas tėvams, kuriame supažindinsiu su labai daug įvairių būdų būti su vaiku – tik Jūs ir Jūsų vaikas nuspręs – kuris jų geriausias. Teatras nuostabus tuo, kad jame susilieja ir kiti menai – muzika, dailė, šokis, judesys, jis tarsi suvienija visus vardan didelio tikslo. Ir tėvai, turėdami žinių ir įrankių kurti teatrą namuose, kurs savo ritualus, spektaklius – lavindami savo vaiką ir patys džiaugdamiesi bundančiu savo ir vaiko kūrybiškumu.