Veikia mažyliai – teatras ir judesys – ATSILIEPIMAI

Atsiliepimai

Veikia mažyliai užsiėmimai

Kai renkatės užsiėmimus su vaiku ir suabejojate, smagu pasiskaityti, ką apie juos sako jau išbandžiusios mamos.

„Veikia mažyliai – teatras ir judesys” startavo 2017 m. rugsėjį ir per keturis mėnesius išsigrynino ir pasitvirtino formą, struktūrą, reikalingumą. Apie tai, kaip juose jaučiasi mamos ir jų mažyliai, skaitykite atsiliepimuose:

Monika:

Man patinka tvarka, organizuotumas, bendravimas su vaikais, toks jausmas, kad jie laikomi lygiais suaugusiems, o tai labai svarbu! Mano 1 metukų mergaitė jau po pirmos pamokos išmoko užsidengti veidelį kaip kurmiai iš Kristinos pasakos :)))) visiems rekomenduoju!

Roko mama:

Užsiėmimai labai įdomūs ir naudingi. Daug dainelių, pasakų, judesio ir veiklos. Sukuriama labai jauki aplinka, taip pat labai šiltas bendravimas su vaikais ir mamomis. Ačiū Jums, Kristina ir Aiste.

Laura:

Jauku kaip namie, gera nuotaika, laikas prabega nepastebimai, nuostabi vieta pabūti su vaiku, pasimokyti, pažaisti ir pabendrauti. Ačiū už visas gražias akimirkas.

Aušra, Jurgio mama:

Užsiėmimai prisideda prie visapusiško vaiko lavinimo: mano sūnus stebėdamas vyresnius vaikus pradėjo sparčiai ropoti, bandyti stotis ir eiti; jei užsiėmimo metu kas nors nepavyksta (pvz., perlipti kliūtį), tą puikiai atlieka namuose net neragintas; išmoktos dainelės/pasakėlės su judesiais puikiai nuramina ir pradžiugina mažylį. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šiuos užsiėmimus, nes tai puiki pramoga tiek vaikui, tiek tėveliams.

 

Registruotis į „Veikia mažyliai – teatras ir judesys.”

Informacija apie „Veikia mažyliai – teatras ir judesys.”

Daugiau atsiliepimų apie Šilkaus pupos užsiėmimus.

Visi Šilkaus pupos organizuojami užsiėmimai.