Kristina Savickytė

Rugpjūtis – mėnuo, kai dar gaudome nubėgančios vasaros akimirkas, bet jau pradedame ilgėtis veiklų, rutinos, ypatingai, jei auginame vaikus. Šilkaus pupa nuo rugėjo pradės jau kevirtąjį sezoną ir siūlys tėvams, ugdytojams ir vaikams vėl semtis įkvėpimo kasdienybėje.

 

Visas veiklų repertuaras:

 

Teatras kūdikiams –  8 kassavaitinių užsiėmimų ciklas tėvams su vaikais iki dvejų metų. Siūlome ne tik nuskaidrinti kasdieną su vaikais, išmokti pirštukų žaidimų, dainelių, pasakų, bet ir patikėti savo kūrybiškumo galia ir gauti įžvalgų bei padrąsinimo kūrybiškai veiklai su vaikais.

Pradžia – rugsėjo 5 dieną, vieta – Mindaugo g. 44, Vilniuje.

 

Mažylių teatras ir judesys – tęstiniai kassavatiniai užsiėmimai arba paprasčiau – būrelis – 1 – 2,5 metų vaikams su lydinčiu asmeniu (mama, tėčiu, aukle, seneliais). Laikas ne tik išmokti eilėraščių, dainelių, pasakėlių, bet ir patirti spontaniško buvimo kartu su vaikais džiaugsmą.

Pradžia – rugsėjo 5 dieną, vieta – Mindaugo g. 44, Vilniuje.

 

Teatras kūdikiams internetu (gyvai) – 8 kassavaitinių susitikimų ciklas tėvams, ugdytojams bet kuriame Lietuvos ar pasaulio kampelyje – tereikia interneto ir kompiuterio/ planšetės /telefono.

Pradžia – spalio 10 dieną. Vieta – jūsų namai, biuras, parkas – bet kur, kur yra internetas ir išmanus įrenginys dalyvauti virtualiame susitikime.

 

Edukaciniai užsiėmimai darželiuose, bibliotekose. Labai džiaugiuosi, kai dalelę savo kūrybiškumo galiu išvežti už savo studijos ribų.

Kvieskite telefonu 868254087, el. paštu – k.savickyte@gmail.com

 

Iki susitikimo – Šilkaus Kristina

Pasidalinkite mūsų įrašuShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn