Žinių radijo laida "Tėvystės įkvėpimai"

Pirmosios laidos viešnia – emocinio intelekto lektorė Gintarė Visockė. Žinių radijo nuotrauka.

 

Laidos įrašas.

Kai labai nori, gali viską. To liudijimas yra nauja laida „Tėvystės įkvėpimai“ Žinių radijuje, kurią kursiu ir vesiu aš pati – idėją atsinešiau į Žinių radiją, ji, matyt, taip iš manęs veržėsi lauk, kad nieko nelaukdama gavau progą išbandyti – esu be galo dėkinga Žinių radijo redaktorei Laimai Abromaitytei, o yaptingai – programos vadovei Nedai Siniuvienei už patarimus ir paskolintą knygą apie žurnalistiką.

O toliau – apie laidą  – kas, kaip ir kodėl – plačiau.

 

Naujos „Žinių radijo“ laidos autorė ir vedėja Kristina Savickytė-Damanskienė

Aktorė, studijos tėvams „Šilkaus pupa“ įkūrėja Kristina Savickytė-Damanskienė visada save laikė visų pirma mama. Dabar Kristina ėmėsi naujo vaidmens – tapo laidos apie tėvystę autore ir vedėja „Žinių radijo“ eteryje. „Noriu ir galiu padėti vykti pokyčiui visuomenėje – šviesti tėvus, kaip galima auginti vaiką su pagarba, be smurto, pažįstant ir suprantant jo raidą, kas su juo darosi“, – naują radijo laidą „Tėvystės įkvėpimai“ pristato autorė ir vedėja.

„Visuomenė pradėjo ne tik klausyti ir kalbėti, bet ir veikti – įvairios akcijos, skatinančios pamatyti vaiką, jį gerbti, auginti pozityvios tėvystės principais, rodo, kad žmonės nebenori laikytis užsitęsusių senojo auklėjimo tradicijų. Mano būdas veikti – laida „Tėvystės įkvėpimai“, kad kiekvienas, nusprendęs būti kitokiu tėčiu ar mama, plėstų savo akiratį bei sužinotų naudingų patarimų, ką daryti kritiniais momentais, kaip palengvinti vaikų auginimą“, – apie šeštadienį startuosiančią laidą „Žinių radijuje“ kalba autorė p. Kristina.

Laidos „Tėvystės įkvėpimai“ pašnekovai – specialistai ir įvairios patirties turintys tėčiai ir mamos, kuriems kartais lengviau išgirsti patarimą iš žmogaus, kuris pats patyrė sunkumus, rado sprendimus ir išgyveno panašias situacijas kaip ir laidos klausytojas. Laidos temos – pozityvi tėvystė, vaikų auklėjimo teorijos, auklėjimas be fizinių bausmių, tėvų autoritetas, brolių ir sesių santykiai.

„Visą laiką kankinausi dėl to, kad visuomenė mane matė kaip tobulą mamą: kelerius metus televizijos laidoje „Telebimbam“ buvusios ekspertėmis, dukros (dabar šešiolikmetės Justina ir Gabija) žavėjo žiūrovus savo iškalba. Man buvo sunku susitaikyti su tobulos mamos vaidmeniu, nes realybėje būdavo visko. Gimus sūnui Motiejui (5 m.) labai aiškiai suvokiau, kad noriu būti kitokia mama – pradėjau ieškoti informacijos, domėtis, dalintis savo skauduliais ir atradimais. Tad mano naujas universitetas – „Žinių radijo“ laida apie tėvystę“, – kviečia klausytis laidos aktorė K. Savickytė-Damanskienė.

Laida „Tėvystės įkvėpimai“ radijo stoties „Žinių radijas“ eteryje bus transliuojama šeštadieniais 8.30 val., kartojama sekmadieniais 11.30 val., taip pat jos bus galima klausytis ir ją stebėti internetu www.ziniuradijas.lt.

Pasidalinkite mūsų įrašuShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn