Mažylių teatras

Ankstyvojo ugdymo užsiėmimai

Mažylių teatras

KOL KAS „MAŽYLIŲ TEATRO” UŽSIĖMIMAI NEBEVYKSTA.

Trumpai:

 

Užsiėmimai (5o min. trukmės) vyks Vilniuje, Mindaugo g. 44, antradieniais:

  • 15:00 val – su mažyliais nuo 6 mėnesių iki vienerių metų.

  • 16:00 val. – su mažyliais nuo 1-erių iki 2,5 metų.

 

Tai tęstiniai užsiėmimai – galite juos lankyti mėnesį, o galite – iki sezono pabaigos.

 

Visa užsiėmimų metu naudojama medžiaga – dainelės, pasakos, rateliai, pirštukų žaidimai, žaidinimai – nedubliuoja Teatro kūdikiams medžiagos.

 

4 kartų abonemento kaina – €45.

Vieno užsiėmimo kaina – €13 (jei grupėje yra laisvų vietų, įsigyjantiems 4 kartų abonemetą – visada pirmenybė).

 

Užsiėmimus veda – Kristina Savickytė – Damanskienė.

 

Plačiau:

 

Pastebėjau, kad Teatro kūdikiams – 8 užsiėmimų ciklo lankytojai – mamos, tėčiai, auklės, mažyliai – prisiriša prie manęs, prie kitų dalyvių, prie užsiėmimų vietos ir mielai susitiktų net ir baigę ciklą, kuris paprastai trunka du mėnesius.

Todėl prie jau sėkmingai veikiančių užsiėmimų „Veikia mažyliai – teatras ir judesys”, sugalvoju pasiūlyti ir MAŽYLIŲ TEATRĄ – užsiėmimus, kurie skirti vaikams nuo 6 mėnesių (geriausia, nuo tada, kai jau sėdi) iki 2,5 metų su lydinčiuoju asmeniu. Užsiėmimus galite lankyti ir jei nesatę lankę Teatro kūdikiams.

 

MŽYLIŲ TEATRAS užsiėmimai vyksta kartą savaitėje –

 

antradieniais 15:00 val. – vaikams nuo 6 mėnesių iki vaikščiojimo pradžios (maždaug vienerių metų).

antradieniais 16:00 val. – vaikams nuo vienerių metų (vaikščiojimo pradžios) iki 2,5 metų

 

Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Mindaugo g. 44 (įėjimas iš Punsko gatvės) – šiltose ir jaukiose šokių studijos „Penktas elementas” patalpose.

 

Užsiėmimo trukmė – 50 minučių.

 

Užsiėmimuose pratęsiu ir išplėsiu tai, ką darome Teatro kūdikiams užsiėmimų metu su vaikais – ten nebebus teorinės dalies, o viską – pirštukų žaidimus, pasakėles, daineles, eilėraščius išveiksime kartu. Kiekvieną mėnesį imsimės naujos medžiagos ir turėsime galimybę kartu išmokti, išsibandyti – neskubant ir iš lėto. Lavinsime mamų ir tėčių vaizduotę, gebėjimą stiprinti ryšį su vaikų per bendrą kūrybą.

 

SVARBU: Lydintysis asmuo – turi nusiteikti veikti kartu – viską, ką siūlysiu – dainuoti, judėti, šokti, veikti pasakose ir kt. Mažylis jungsis, jei matys, kad tas, su kuriuo jis atėjo, yra aktyvus.

 

4 užsiėmimų abonemento kaina – €45, praleidus užsiėmimus – kitą mėnesį taikomos nuolaidos. Detaliau apie mokėjimus ir nuolaidas skaitykite Veikia mažyliai mokėjimo tvarka, ji galioja ir Mažylių teatrui.

 

Prisijungti galite ir ne nuo pirmojo mėnesio užsiėmimo, jei grupėje yra vietų (tokiu atveju, nemokėsite už tuos užsiėmimus, kurie jau buvo).

 

Vieno užsiėmimo kaina €13 (vienkartiniai apsilankymai įmanomi tik jei grupėje yra vietų).

 

Kitos nuolaidos:

Dvyniams –  50% antram abonementui (reikalingi du suaugę žmonės).

Studentams tėvams – 10%

 

Registruokitės, pildydami formą.

 

Jei netinka „Mažylių teatro” užsiėmimų laikas galite svarstyti jungtis prie „Mažylių teatro ir judesio” arba „Teatro kūdikiams” užsiėmimų.

 

Užsiėmimus veda:

 

Kristina Savickytė – Damanskienė – trijų vaikų mama, aktorė, „Žinių radijo” laidos „Tėvystės įkvėpimai” kūrėja, „Šilkaus pupos” įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams” programos sumanytoja ir vedėja. Be „Šilkaus pupos” užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose.

Iki greito pasimatymo – Šilkaus Kristina 🙂